Slavia – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 4:3 (po s.n.)
Zlín – Litvínov 7:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 26.12.2010, 15:00Tipsport extraliga

Děkujem vám za sledování vánočního online přenosu z O2 arenay a někdy příště nashledanou. (17:17:20)

60:00

59:51
    Branka hostů zůstává prázdná.

59:51
    Oddechový čas pro hosty.

59:51
    Za hákování si ještě jde sednout Kadlec.

59:20
    Před Kopřivou to hoří. Kumstát a Skuhravý bojují na hranici brankoviště o puk. Ten nakonec končí v rohu.

59:07
    Hosté hráli už bez brankáře a obloučkem se málem do prázdné klece trefil brankář Kopřiva!

58:58
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Gól je připsán VÁCLAVU SKUHRAVÉMU, který doslova dotlačil puk i s brankářem za bránu. Asistence: Košťál.

58:58
    Každopádně se budou rozdávat osobní tresty. Vašíček i Kopřiva dostávají 10 minut.

58:58
    Hosté se radují ze vstřelé branky. Kopřiva s Vašíčkem ale hodně protestují. Rozhodčí sice ukazoval, že branku uznává, ale ještě se jede přesvědčit s videorozhodčím.

58:14
    Rozhodčí zapískali hráčům Karlových Varl offside.

57:36
    Benda nedokázal v přečíslení přihrát Žejdlovi.

56:15

56:08
    Kumstát hezkou přihrávkou hledal Skuhravého, který ji měl ale na dlouhou hůl, a tak nemohl střílet z první.

55:40

54:43
    Skladaný v dobré šanci pálil pouze do Kopřivy.

54:15
    Benda si hrál na modré s pukem, ale nevěděl, že už z trestné naskočil Dej, který ho obral o puk a nakonec byl ještě Bednou faulován. Hrát se bude 4 na 4.

53:51
    Jenže po buly hosté vyhodili.

53:39
    Petri Kokko zasáhl Svobodu holí do obličeje a jde si sednout k Dejovi. Slávsité tak budou hrát 24 vteřin proti třem.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 4. Třetina (Svoboda), 9. Sklenář (Doležal, Poletín), 24. Poletín (Micka) - 47. Hruška (Kumstát, Gřegořek), 59. Skuhravý (Košťál)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Benda, Kolařík, Roth, Barák, Špelda - Svoboda, Vondrka, Jelínek, Poletín, Pospíšil, Žejdl, Micka, Doležal, Tomica, Sklenář, Třetina.
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Čutta, Kokko, Dobroň, Gřegořek, Sloboda, M. Rohan, Mucha - Kumstát, Skuhravý, Košťál - D. Hruška, Sailer, Zatovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Vachovec, Zucker, Kuběna - Cyganov.

Rozhodčí: Turčan, Souček - Barvíř, Blümmel