Slavia – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 1:2 (po pr.) | Třinec – Motor ČB 4:3 (po s.n.)
Zlín – Litvínov 7:2 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Liberec 3:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 26.12.2010, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

65:00
    Konec zápasu. Hosté tedy zásluhou branky Vlasáka vítězí a připisují si dva body. Nejlepší hráči: Adam Svoboda (PCE), Radek Duda (PLZ). Nashledanou. (19:34:51)

61:23
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté vítězí! Kovář zadovkou vracel puk před branku. Ten se štastně odrazil na hůl TOMÁŠE VLASÁKA, který ranou k pravé tyči prostřeluje Adama Svobodu. Asistence: Jan Kovář a Jaroslav Modrý.

60:54
    Vysoko nahozený puk na Svobodu domácí brankář ukryl v lapačce. Vhazuje se po jeho pravici.

60:41
    Kaberleho nahození od modré Hanuljak chytá do lapačky.

60:00
    Konec třetí třetiny. Hostům se v závěru povedlo zásluhou Dudy srovnat, a tak uvidíme prodloužení.

59:53
    Puk za brankou hostů.

59:38
    Tlak domácích v posledních vteřinách je ukončen posunutím branky Hanuljaka.

59:30
    Od modré vypálil také Kaberle, ale ani jemu se nepovedlo trefit brankový prostor.

59:13
    Buchtele po výjezdu zpoza branky netrefil klec hostů.

58:46
    Modrý našel Dvořáka, který se však k zakončení nedostal.

58:24
    Hosté drží puk za svojí brankou a rozjíždějí akci.

57:38
    A je vyrovnáno. Puk z hole RADKA DUDY se odrazil od horní tyčky za čáru a hostující forvard tak v závěru třetí třetiny vyrovnává na 1:1. Asistence: Martin Straka a Václav Benák.

57:38
    Radek Duda vyjel zpoza branky a poslal svoji střelu do břevna. Od něj se puk odrazil neznámo kam a rozhodčí bude volat se svým kolegou u videa.

57:17
    Oba týmy hrají v plném počtu.

56:01
    Aktivní napadání domácích málem přineslo druhou branku. Kolář I. našel volného Kaberleho. Tomu se rána sice nepovedla, ale nakonec končí pouze těsně vedle hostující klece.

55:17
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí odchází na trestnou lavici Jan Buchtele (hrubost), za hosty Václav Benák (hrubost).

54:49
    Somík přišel v útočné třetině o puk a hosté šli do útoku 2/2. Příliš se jim však nevedlo a po zakázaném uvolnění se hra vrací před jejich branku.

54:21
    Kaberle pěkně našel rozjetého Koláře I. Ten se pokusil rychle vystřelit, ale rána slabé razance končí ve výstroji Hanuljaka.

53:33
    Plzeň již hraje v plném počtu.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 36. Bartek (Jillson) - 58. Duda (Straka, Benák), 62. Vlasák (Kovář, Modrý)

HC Dynamo Pardubice: Svoboda (Růžička) – Nakládal, Kaberle, Píša, Kočí, Kolář II, Mezei, Jillson – Kolář I, Kousal, Starý – Bartek, Zohorna, Somík – Rákos, Radil, Buchtele – Pineault, Semorád, Nahodil - Šeda.

Trenéři: Josef Jandač a Pavel Hynek

HC Škoda Plzeň: Hanuljak (Salfický) – Benák, Jiří Hanzlík, Slaney, Modrý, Dresler, Frolo, St.Pierre – Vostřák, Kovář, Vlasák – Duda, Straka, Dvořák – Stránský, Heřman, Lammers – Petruška, Haman, Plášek.

Trenéři: Marian Jelínek, Milan Razým a Rudolf Pejchar

Rozhodčí: Hodek, Pešina - Bádal, Pouzar.

Diváci: 10055