Třebíč – Chrudim 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Tábor 1:2 (kon.) | Chomutov – Znojmo 1:3 (kon.)
Jihlava – Beroun 2:3 (po s.n.) | Vrchlabí – Písek 4:2 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:4 (po s.n.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 4:3 (po pr.)
HC Stadion Vrchlabí
4:2 (0:1, 4:1, 0:0)
IHC Králové Písek
Pondělí 27.12.2010, 18:001. liga (ČR)

54:44
    Roman Vráblík se provinil hrou vysokou holí a ztenčuje hostujcí naději na korigaci. Přesilovka pro Vrchlabí.

44:46
    Písecký Josef Slavík usedne ke dvěma minutám zahru vysokou holí.

42:43
    Přesilovka pro hosty. Vladislav Kubeš, 2 minuty, sekání.

39:47
    Ještě jedno vyloučení ve druhé třetině. Roman Vráblík půjde pykat za držení.

37:42
    V písecké brance dochází ke střídání. Jágr přenechá své místo Michalu Pinkasovi.

37:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Dvě minuty jak z černého snu v podání hostů. Kuběšovu střelu vyrazil Jágr před sebe a PATRIK BECK dorazil puk do brány, když zamířil přesně pod lapačku píseckého brankáře. Asistence: Vladislav Kubeš, Radek Hubáček.

37:11

Vrchlabští dokonali obrat. KAMIL TVRDEK zamířil k levé tyči a ležící Jágr nestihnul vymrštit betony včas. Asistence: Pavel Kříž.

35:45

Domácí početní výhodu nakonec přece jenom využívají. Písečtí se vlažněji vraceli zpátky a po křížné přihrávce od Chaloupky poslal puk k levé tyči ONDŘEJ LÁTAL. Asistence: Petr Chaloupka.

33:53
    Pavel Procházka tvrdě sestřelil Tvrdka za vlastní bránou a usedne ke dvěma minutám za krosček.

28:32
    Po střele jednoho z hostujících útočníků zazvonilo břevno vrchlabské klece.

27:53
    Písek právě vstřelil branku!

Tak hosté opět vedou. Před vrchlabskou brankou se zjevil zcela osamocený JAKUB BAUER a propašoval naporduhé propašoval puk do brány. Asistence: Aleš Ježek, Pavel Zdráhal.

26:38

Nejprve obrovskou šanci zazdil Pácal a o chvíli později už zamířil přesně MARTIN FILIP, který střílel do protipohybu brankáře Jágra. Asistence: Ondřej Látal, Jakub Drábek.

18:43
    Martin Filip usedá k menšímu trestu za hru vysokou holí a Písek bude hrát dvojnásobnou početná převahu.

17:21
    První přesilovka pro hosty. Tomáš Pácal půjde pykat za hru vysokou holí.

15:44

Ve chvíli, kdy domácí tlačili se překvapivě prosazují hosté z jihu Čech. Rychle sehraná kombinace vyústila ranou PAVLA ZDRÁHALA po ledě a Koutský si všiml puku až když se mu pohupoval v brance. Asistence: Jiří Ferebauer, Michal Pšurný.

06:01
    Obrovská šance Poživila. Domácí obránce se vydal na útočný výlet a na jeho hokejku mířila podařená křížná přihrávka, na brankovišti ale úctihodně minul.

05:07
    Vrchlabští si opět zahrají v početní převaze. David Kellner dostává menší trest za hrubost.

00:31
    Martin Výborný (PIS) - 2 minuty, podražení.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 27. Filip (Látal, J. Drábek), 36. Látal (Chaloupka), 38. Tvrdek (Kříž), 38. Beck (Kubeš, Hubáček) - 16. Zdráhal (Ferebauer, Pšurný), 28. Bauer (Ježek, Zdráhal)

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - V. Drábek, Matějíček, Pácal, Zukal, Chaloupka, Poskočil, Hanzl, Poživil - Urban, Filip, Kříž, Kubeš, Hubáček, Beck, J. Drábek, Tvrdek, Látal, Bezouška.
    IHC Králové Písek: Jágr (Pinkas) - Výborný, Vráblík, Všetečka, Procházka, Kalečík, Vomela, Vojta - Ferebauer, Zdráhal, Pšurný, Slavík, Dragoun, Polodna, Ježek, Fadrný, Bauer, Kudrna, Suja, Kellner.

Rozhodčí: Úlehla - Žídek, Svoboda