Pardubice – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 2:3 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:3 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Snaha domácích se vyplatila! Kadlec vybojoval puk za brankou, nahrál Vašíčkovi na modrou, který naznačil střelu a pak chladnokrevně poslal puk k tyčce volnému TOMÁŠI SVOBODOVI, který trefil přesně pod horní tyčku. Asistence: Jiří Vašíček a Petr Kadlec.

52:12
    Ihned po buly se trefil přesně k tyči dělovkou od modré JIŘÍ VAŠÍČEK. Svůj gól pak oslavil netradičně klikama na ledě. Asistence: Vondrka a Třetina.

47:24
    Navíc si na trestné odpočine Třetina, který dostává dvě minuty za hákování.

39:55
    Těsně před koncem se dostal do dobré šance Kalla. Vystřelil puk mezi betony, Kopřiva jej vyrazil nad sebe. Dorážet chtěl Treille, ale Tomica ho fauloval.

35:33
    Kladno právě vstřelilo branku!
    LIBOR PROCHÁZKA napřáhl na modré, Kopřiva nemohl nic vidět, a tak kotouč zastavila až síťka branky. Bez asistence.

27:27
    Třetina s Jaroslavem Růžičkou se dostali do menší potyčky a oba si jdou schladit hlavy na trestnou.

23:46
    Také hosté si zahrají přesilovku. A na trestnou lavici míří právě Micka, který na červené čáře zahákoval soupeře.

15:56
    Holec zavezl puk do pásma, předal kotouč Vondrkovi, který našel před bránou opět nehlídaného JANA BENDU, který se tentokrát už trefil. Asistence: Vondrka a Holec.

15:17
    Obrovská šance domácích! Ihned po buly střílel nejprve Kadlec, poté dorážel Kuboš, který ještě trefil brankáře. Kotouč se pak odrazil k volnému Bendovi, který už měl před sebou opravdu jen prázdnou branku. Zkušený útočník se ještě teď diví, že kotouč lapil Falter do lapačky.

15:08
    Druhá přesilovka domácích. Vyloučen je zkušený obránce Toman za faul loktem.

14:02
    Hosté se vrací rychle do vedení. Paterovi sjel puk z hokejky, když se pokoušel vystřelit, ale JIŘÍ KUCHLER se ke kotouči rychle dostal a vystřelil ho za překvapeného Kopřivu. Asistence: Patera a Bicek.

12:36
    Tomáš Svoboda vypálil těsně vedle pravé tyčky, puk se od zadního mantinelu rychle vrátil před bránu, kde byl připravený MIROSLAV TŘETINA, který dostal puk za Faltrova záda. Asistence: Tomáš Svoboda.

04:07
    Hned druhá střela hostů končí v síti! JAKUB VALSKÝ tečoval střelu Stielera mimo dosah brankáře Kopřivy. Asistence: David Stieler.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 13. Třetina (Svoboda), 16. Benda (Vondrka, Holec), 53. Vašíček (Vondrka, Třetina), 60. Svoboda (Vašíček, Kadlec) - 5. Valský (Štier), 15. Kuchler (Patera, Bicek), 36. Procházka L.

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Kolařík, Roth, Vašíček, Špelda - Svoboda, Vondrka, Jelínek, Poletín, Pospíšil, Barák, Žejdl, Micka, Doležal, Benda, Sklenář, Třetina , Tomica.
    Rytíři Kladno: Falter - Drtina, Piskáček, Mrázek, Procházka, Růžička, Toman, Mnatsyan - Bicek, Patera, Kuchler - Kalla, Treille, Bílek - Bělohlav, Melka, Valský - Eberle, Knotek, Kotrla - Stieler.

Rozhodčí: Blecha, Smitka - Jelínek, Pešek