Kometa Brno – Mladá Boleslav 9:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 7:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 2:3 (kon.)
HC Kometa Brno
9:0 (4:0, 3:0, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 09.01.2011, 11:00 • Hala Rondo • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Utkání napovědělo o výsledku již v první třetině, kterou Kometa vyhrála 4:0. Mladá Boleslav byla v dalších třetinách spíše neškodná a pomohla tak Kometě přidat dalších pět branek. Brněnští mladíci tak potvrdili roli favorita tohoto zápasu. (13:14:35)

60:00

59:37
    Domácí se ještě v posledních sekundách snaží výsledek zaokrouhlit.

58:21

58:21
    I v oslabení jsou brněnští mladíci nebezpeční. Zpoza brány se snažil Plíška překonat Boltvan.

57:39

56:50
    Jenyš, který číhal na modré, nedosáhl na prudkou přihrávku - icing.

56:28
    Hynek Grunwald (KOM) - 2 min. za hákování. Hraje se 4 na 4.

55:39
    Jakub Šír (MBO) - 2 min. za krosček. Vhazovat se bude před Plíškem.

55:23
    Závar před brněnskou bránou uklidňuje Slezák a hosté jsou vykázáni z útočné třetiny pro postavení hráče v brankovišti.

55:11

54:21
    Mladá Boleslav se nedokáže usadit v útočném pásmu.

53:11
    Richard Garčic (KOM) - 2 min. za krosček.

52:10
    Před Slezákem se úplně sám ocitl Durdil. První střelu Slezák vyrazil zpět na jeho hůl a proti dorážce vystřelil efektivní zákrok vyrážečkou.

49:49
    Kometa právě vstřelila branku!
    Král přihrál puk před mladoboleslavskou bránu, kde Plíšek nejprve pokryl střelu HYNKA GRUNWALDA pravým betonem, podruhé už se ale Grunwald nemýlil. Asistence: Král, Karfiřt.

47:20
    ADAM ZBOŘIL završuje hattrick! Jenyš přihrával na Zbořila od levého mantinelu. Ten tvrdou střelou překonal ležícího Plíška, který se nestačil přesunout. Asistence: Adam Jenyš.

45:47
    Karfiřt pálil nebezpečně blízko před Slezákem. Jeho pokus skončil na boční síťce.

44:40
    Kozel si na modré obešel mladoboleslavského obránce, ovšem jeho nízkou střelu Plíšek dokázal bez problému pokrýt.

42:49

Jakub Dohnal

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 2. Boltvan, 3. Vlček, 7. Kozel (Zbořil A.), 19. Jenyš (Zajíc, Zbořil A.), 22. Zbořil A. (Zajíc, Zbořil J.), 30. Garčic (Grunwald), 40. Zbořil A. (Zajíc, Zbořil J.), 48. Zbořil A. (Jenyš), 50. Grunwald (Král, Karfiřt)

HC Kometa Brno: Slezák (Jekel) - Zbořil J., Vlček, Koch, Porzer - Zajíc, Zbořil A., Jenyš, Kozel, Král, Garčic, Boltvan (C), Grunwald, Svoboda, Biolek, Venclík, Weiss, Weber
    BK Mladá Boleslav: Plíšek Jan (Růžička) - Nastoupil, Plíšek Jakub, Mašek, Kochubey, Faulhammer - Kalfiřt, Krupička (C), Borovec. Šír, Burian, Novák, Šulc, Sedmik, Ďurač, Durdil, Bašus