Hockey Club Moravské Budějovice 2019
5:4 (2:1, 2:0, 1:3)
HC Brumov-Bylnice
Neděle 09.01.2011, 17:00Krajská liga mužů

Utkání skončilo v poměru 5:4 pro domácí tým. Brumov byl ale po dvě třetiny daleko lepším týmem, ovšem brumovským chybělo štěstí! Krásné utkání, plné dramatických okamžiků doplnili i fantastičtí diváci, kterých přišlo 305 a náležitě ocenili hru Brumova! Loučím se s vámi. Na viděnou. (19:12:59)

60:00

59:51
    Brumov hraje stále hraje powerplay! Právě Brumov nastřelil tyčku!

59:40
    Brumov právě vstřelil branku!
    Brumov ještě v závěru snižuje díky Petru Mokrejšovi, který po vyhraném buly na nic nečekal a zavěsil! Stav utkání je 5:4!

59:02
    Brumov hraje powerplay!

56:47
    Brumov využívá přesilovku. Patrik Luža vymetl od modré čáry šibenici a snižuje na 5:3!

55:40
    Brumovský Novák se řítil sám na brankáře, ovšem přestřelil! Následně byl faulován a za krosček je vyloučen Dusík.

54:39
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Domácí využívají další přesilovku! Jaskula stál na správném místě a doklepl puk za Tučkovy záda. Stav utkání je 5:2!

53:22
    Vyloučen hostující Gajdošík na 2 minuty za krosček. Brumov ale stále je lepším týmem, tlačí i v oslabení!

45:45
    Vyloučení na obou stranách za hrubost a k tomu ještě brumovský Martinec dostal osobní trest 10 minut za nesportovní chování.

44:52
    Brumov se konečně prosazuje zásluhou Machaly! V přečíslení dostal puk na hokejku již zmiňovaný Machala, který foukl kotouč nad rameno domácího golmana! Stav utkání je 4:2!

43:40
    Brumov tlačí a tlačí a tlačí! Mokrejš vybojoval puk v útočné třetině, v tváří v tvář golmanovi ale neuspěl, protože byl hodně v úhlu! Hned nato Novák trefil lapačku domácího brankáře!

40:01

Skončila nám druhá třetina, ve které byl Brumov o hodně lepší než jeho soupeř, který tzv. uplelt z trusu bič. Brumov měl dobrých 7 možností na vstřelení branky, ovšem nedaří se mu koncovka. Třetí třetina začne asi v 18:38.

40:00

38:53
    Brumov neskládá zbraně! Pokračuje v tlaku, nyní hosté měli 2 možnosti na snížení, ale nedaří se jim v koncovce!

38:24
    Domácí se štěstím zvyšují! Luža trefil střelou od modré pouze Sechovce do chráničů, který ujel a střelou mezi betony překonal Tučka. Stav utkání je 4:1!

38:12
    Velký tlak Brumova pokračuje! Mokrejš a Gergela zase ujeli 2 na 1, Gergela chtěl zakončit sám, ale trefil pouze golmana.

37:43
    Novák trestné střílení nevyužil! Zkoušel blafák na vyrážečku, ovšem minul branku!

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 2. Sechovec, 20. Jaskula, 36. Dusík Stanislav, 39. Sechovec, 55. Jaskula - 11. Mokrejš Petr, 45. Machala Tomáš, 57. Luža Patrik, 60. Mokrejš Petr