Sparta – Olomouc 4:3 (kon.) | Liberec – Znojmo 1:6 (kon.) | Plzeň – Vítkovice 3:4 (po s.n.)
Ústí n/L – Třinec 2:4 (kon.) | K. Vary – Opava 1:2 (po s.n.) | Chomutov – Jihlava 5:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Slavia – Zlín 2:5 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 7:4 (kon.)

58:40
    Závěrečné potyčky gradují - Ondřej Dlapa (KOM) fasuje 2 minuty za krosček a domácí střídačka si bere oddechový čas.

48:05
    Martin Belay (MBL) - 2 minuty za držení.

36:11
    A další vyloučení. Štěpán Koukal (KOM) - 2 minuty za držení.

35:24
    Tak tohle pro Boleslav nekončí moc dobře, Jakub Sajdl (MBL) vyfasoval dvě minuty a už sedí na trestné lavici.

34:44
    Petr Štindl (KOM) - 2 minuty za podražení. 25 vteřin dvojnásobné přesilovky pro Boleslav.

33:09
    Krejčilřík (KOM) fasuje dvě minuty za držení.

32:27
    Kometa právě vstřelila branku!
    Střelu Křivohlávka ještě Will vyrazil, na dorážku ROMANA JURÁKA už byl ale krátký. Kometa využívá přesilovku. Asistence: Jan Křivohlávek, Branislav Jankovič

31:43
    A vzápětí na to je Tomáš Jiránek (MBL) vyloučen za podražení.

27:51
    Obrovská šance domácích a to hned několikanásobná! Neuvěřitelné, že ani Sajdl ani Chaloupka nepřehodili puk přes sedícího Baruse.

24:20
    Hyka zavezl puk do pásma a vystřelil. Vyraženého kotouče se chopil Belay a pálil také. Když už nic jiného, je z toho přesilovka pro Boleslav - Ondřej Dlapa (KOM) dostává 2 minuty.

21:52
    Belay sotva stihl vyrazit na pomoc svým kolegům a už síť za Willem rozvlnil JAN SVATÝ. Brno tedy otáčí skóre ve vlastním oslabení. Bez asistence

20:00
    Křivohlávek (KOM) dostal ještě na konci první třetiny dvouminutový trest za nedovolenou výstroj. Hrál bez hlavy. Vlastně bez helmy!

19:43
    Dvě minuty pro Martina Belaye (MBL) za sekání.

15:25
    Juráň (KOM) dostává 2 minuty za podražení.

12:06
    A nedají si říct a nedají. 2 minuty pro Vojtěcha Mozíka (MBL) za podražení. A 53 vteřin dvojnásobné přesilovky pro hosty.

10:59
    Ale to už neplatí! Jakub Sajdl (MBL) jde na dvě minuty na trestnou.

10:36
    Šest vteřin překvapivě stačilo! Na 1:1 vyrovnává pohotovou střelu z kruhu JIŘÍ ZEMÁNEK. Asistence: Jan Svatý

10:30
    Filip Vrba (MBL) dostává 2 minuty za držení. Šestivteřinová dvojnásobná přesilovka pro hosty.

8:36
    Přesilovka pro Brno. Martin Houser (MBL) fasuje 2 minuty za krosček.

5:31
    Tak nakonec Jan Káňa (KOM) odsedí za protesty hostí 2 minuty.

2:21
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Parádní akce! TOMÁŠ HYKA projel pásmem Komety jako nůž máslem a Barusovi nedal šanci. Asistence: Jan Chaloupka, Lukáš Vrba

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 3. Hyka (Chaloupka, Vrba L.) - 11. Zemánek (Svatý), 22. Svatý, 33. Jurák (Křivohlávek, Jankovič)

BK Mladá Boleslav: Will (Mahdal) - Poláček, Vrba L., Mozík, Soukup, Vrba F., Arazim, Houser - Bičiště, Belay, Hyka, Brandejský, Chaloupka, Jiránek, Sajdl, Babický, Teubner, Protivný, Matějček, Koudela
    HC Kometa Brno: Barus (Vodička) - Štindl, Dufek, Koukal, Dlapa, Zemánek, Svatý, Krejčilřík, Bilčík - Dujsík, Hnilička, Juráň, Křivohlávek, Jurák, Horehleď, Jankovič, Šafránek, Popolanský, Stehlík, Káňa, Dittrich

Rozhodčí: Rubík - Kájínek, Podrazil