Třinec – Sparta 5:6 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Vsetín – Plzeň 3:2 (kon.)
Písek – Liberec 0:0 (odl.) | Kometa Brno – Chomutov 6:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 5:3 (kon.)
Olomouc – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 6:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (2:0, 1:2, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 14.01.2011, 16:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • Extraliga staršího dorostu

Vsetín byl dnes lepším mužstvem na hřišti a po zásluze vítězí 3:2. Hosté předvedli dobrý výkon, ale na domácí to dnes nestačilo. Vsetínským hochům nyní ve stoje tleskají diváci za zasloužené vítězství a přichází také oslavný rituál domácího týmu. Já se s vámi pro dnešek ze Vsetína loučím a zase někdy u onlajnů naviděnou. (18:43:50)

60:00

59:10
    Hosté hrají bez brankáře!

59:09
    Kubalík se dostal před Kohna, ale ten jeho pokus likvidje. Oddechový čas pro domácí.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Likvidační zákrok v obranném pásmu Vsetína v podání Vojtěcha Tulačky (PLZ), který si po zásluze odchází zchladit hlavu do šaten po trestu 5 + 10 minut do konce utkání. Naražený Daněk (VSE) naštěstí už je na nohou a odchází na střídačku.

57:26
    Oddechový čas pro hosty.

56:11
    Daněk si vybruslil z rohu kluziště až před Polívku, ale jeho následný pokus skončil pouze na betonech plzeňského gólmana.

54:21
    Michal Pour (PLZ) z střílel z levého kruhu a Kohn provětral svou lapačku.

53:36
    Střelu Daňka od modré vyráží Polívka do ochranné sítě.

53:26

52:35

51:46
    Vyloučení na obou stranách Šmíd (PLZ) 2 minuty nesportovní chování, Štrbík (VSE) 2 minuty hákování.

51:26
    David Tolar (PLZ) vyloučen na dvě + 10 minut za vražení.

50:35
    Hradil (VSE) vyloučen na dvě minuty za držení.

49:38
    Třetí třetina nakonec nepřináší takový boj jako jsem čekal, ale hraje se v poklidnějším tempu, ve kterém zatím mají navrh domácí. Možná druhá desetiminutovka přinese aktivnější hokej.

48:44
    Střela Slováčka z mezikruží zablokována jedním z obránců Plzně a kotouč končí v ochranné síti. Bude se vhazovat před Polívkou.

47:11
    Tobola se po levé s traně útočného pásma dostal až před Polívku, který si proti němu povyjel a Tobola na to zareagoval kličkou, kterou se dostal před prázdnou bránu, ale v rozhodující chvíli trefil pouze tyč!

46:10
    Daněk z rohu kluziště nahazoval kotouč před branku, který se polívkovi zamotal mezi nohy a málem z toho byl kuriózní gól. Polívka se ale zorientoval a schoval kotouč v lapačce.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 2. Kohout (Pokorný), 17. Slováček (Pelc), 21. Slováček (Pelc) - 21. Kubalík (Mašek), 25. Tolar (Pour)

VHK ROBE Vsetín: Kohn (Bača) - Žabčík, Pelc, Hradil, Žák, Báchor, Galia, Kovář, Štědrý, Surý, Daněk, Pokorný, Štrbík, Vašíček, Kohout, Kývala, Janeba, Slováček, Brida, Tobola.
    HC Škoda Plzeň: Polívka (Karafiát) - Tichý, Farný, Kubík, Šmíd, Marcel, Moravčík, Andrlík, Procházka, Pejchar, Šimandl, Mašek, Schleiss, Tolar, Zimmermann, Noga, Kubalík, Váchal, Houfek, Pour, Tulačka.

Rozhodčí: R. Volf - J. Kašík, L. Wesley.