Třinec – Slavia 2:5 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Jihlava – Chomutov 3:2 (kon.)
Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 4:2 (kon.) | Vsetín – Litvínov 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Kladno 0:4 (kon.) | Motor ČB – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 0:0 (odl.)
HC Vítkovice Ridera
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
HC Sparta Praha
Sobota 15.01.2011, 13:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu

Zápas končí výhrou domácího celku, který si tak připsal i druhý skalp pražských "S". Sparta, jakožto lídr tabulky, nebyla lehkým soupeřem a vítkovičtí s ní dlouze bojovali. V brance však měli Ďuriše, na kterého se mohli spolehnout, a který se prezentoval několika vynikajícími zákroky. Spartě se na něj nepodařilo najít recept, proto ze severu Moravy odjíždí pouze se dvěma body, které ukořistila v Třinci. Přejeme příjemné odpoledne a omlouváme se za technické potíže, které nedovolili podrobně referovat. (15:10:05)

60:00

58:51
    Hosté odvolali gólmana z branky.

57:29

55:29
    Hostující Procházka neudržel nervy na uzdě, za zásah do oblasti hlavy a krku je potrestán na 2 + 10 minut. Dvouminutový trest za něj odpyká Vacek.

55:19

53:19
    Další šance pro hosty, Vítkovice špatně vystřídaly, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Klok.

52:29

50:29
    Sparta má k dispozici další přesilovku, za držení protihráče je potrestán Černín.

47:40

46:11
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    V oslabení ujíždí JAN HUDEČEK a zvyšuje na 3:1. Bez asistence.

45:40
    Za sekání putuje na trestnou lavici Zuzaník.

42:05
    Po nahrávce Walkera propaluje vše, co mu stálo v cestě TOMÁŠ PAVELKA - 2:1. Asistence: Nathan Walker.

40:52
    Domácí si zahrají v početní převaze, za nedovolené bránění odjíždí Brzobohatý.

40:00
    Za menší potyčku po skončení druhé třetiny jsou současně vyloučeni hostující Bodnár a domácí Hudeček, oba za hrubost.

40:01

40:00

35:31

33:51
    Za nedovolené bránění bude pykat hostující Slavíček.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 1. Tomi (Zdráhal, Hudeček), 43. Pavelka (Walker), 47. Hudeček - 24. Brzobohatý (Hudec, Simon)

HC Vítkovice Ridera: Ďuriš (Seifert) - Hawlík, Zuzaník, Pavelka, Kubis, Klok, Cabák, Černín - Tomi, Klečka, Plášek, Kysučan, Máj, Hudeček, Blahuta, Walker, Celner, Holý, Zdráhal, Ballner
    HC Sparta Praha: Bílek P. (Neužil) - Skřivánek, Kliment, Košťálek, Müller, Bílek D., Vacek, Bodnár, Březina - Hemr, Brém, Slavíček, Brzobohatý, Hudec, Volek, Presheva, Simon, Krudenc, Procházka

Rozhodčí: Janda - Moravec T., Hrubec