Slavia – Vítkovice 4:3 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Pardubice – Liberec 3:5 (kon.)
Motor ČB – Kladno 2:1 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Sparta – Třinec 3:5 (kon.)

40:21
    A třetí třetina začíná vyloučením Michala Vondrky. Hosté budou hrát pátou přesilovku v zápase.

32:25
    Kolařík dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

23:45
    Na druhé straně byl při průniku faulován Szturc, potrestaným je Pavel Kolařík.

20:18
    Hosté budou hrát 43 sekund ve třech. K Trnkovi si jde na trestnou lavici sednout Burger za hákování.

19:01
    Ještě jedno vyloučení v závěru třetiny. Za držení Doležala dostává dvě minuty Pavel Trnka.

13:02
    První početní výhodu budou mít slávisté. Za krosček na Pospíšila si jde sednout Voráček.

08:45
    Druhou přesilovk si zahrají Vítkovice. Doležal dostává dvě minuty za hrubost.

03:47
    Krenželok byl v dobré šanci, ale minul. Kotouč se od zadního mantinelu odrazil až na modrou, kde nabíral rychlost Burger. Krenželok ho podrazil a dostává dvě minuty.

Patrik Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Pospíšil (Poletín), 14. Třetina (Vašíček), 15. Tomica (Krejčík), 22. Micka (Svoboda, Roth) - 5. Huna (Burger, Punčochář), 12. Szturc (Malík, Burger), 48. Vrána (Pohl)

HC Slavia Praha: M. Kopřiva - Barák, Žižka, Roth, Kolařík, Kuboš, Vašíček, Krejčík - Krenželok, Třetina, Vondrka - Jaškin, T. Svoboda, Tomica - Micka, P. Jelínek, Doležal - Sklenář, Poletín, Pospíšil - Žejdl.
    HC Vítkovice Ridera: Málek – Trnka, Vosátko, Ovčačík, Voráček, Rehák, Punčochář, Malík – Szturc, Burger, Huna – Tomas, Húževka, Strapáč – Klimek, Vrána, Pohl – J. Káňa, J. Sýkora, Ujčík - Hlinka M.

Rozhodčí: Blecha, Hradil - Kajínek, Podrazil