Kolín – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Šumperk – Přerov 4:2 (kon.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:0 (kon.) | Děčín – Kobra 11:3 (kon.) | Vsetín – Uh. Hradiště 6:5 (kon.)
Jindř. Hradec – Trutnov 5:1 (kon.) | Kutná Hora – Nymburk 1:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
HC Trutnov
Neděle 23.01.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

59:19
    Emoce na ledě, Antonín si vyšlápl na o hlavu menšího Hofmeistera. To vše ale až po faulu právě Antonína, 2 + 10 min. za úder na hlavu.

57:15
    Davdi Döme dvě minuty za držení Marka Dvořáka.

44:25
    Napadení v podání Viktora Mlejnka.

32:39
    Hákování Vladimíra Stejskala v podání Petra Chytáčka. Vajgar bude hrát 84 vteřin proti třem.

32:03
    Hosté v šesti a to znamená, že si domácí zahrají přesilovku.

27:00
    Trutnovský Döme měl na holi tutovku a Ondřej Chmel musel faulovat. Dvě minuty za podražení.

25:27
    Stanislav Procházka dvě minuty za držení hole a o generaci mladší Michael Dvořák dvě minuty za nafilmovaný pád.

24:06
    Po čtyřech vteřinách se hra vyrovná, Vladimír Stejskal dvě minuty za vysokou hůl.

24:02
    A další trutnovský faul v podání Davida Döme, dvě minuty vysoká hůl.

17:52
    Domácí si zahrají přesilovku, Stejskala fauloval Havlíček, dvě minuty za držení hole.

15:01
    Přesilovku si teď zahraje Vajgar a hned dvojnásobnou, na trestné lavici Poskočil a Procházka. První jmenovaný za hákování, druhý za nedovolené bránění.

09:20
    Čistý bodyček Davida Mazance končí faulem. Mečiar leží na ledě zřejmě otřesen, ale po čistém zákroku. Hradecký obránce vyfasoval pětiminutový trest včetně osobního do konce utkání. Tohle jsem opravdu nepochopil.

03:20
    Vajgar si zahraje přesilovku, dvě minuty za držení Vladimíra Stejskala pro Stanislava Procházku.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 16. Mikš (Bula), 19. Mikš (Zíb, Tupý), 40. Sýbek (Hofmeister, Milotinský), 42. Mikš (Skokan, Zíb), 59. Procházka R. (Chmel, Stejskal) - 1. Antonín

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mikš, Chmel, Procházka R., Hájek, Tupý, Heršálek, Zíb, Sýbek, Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan, Mazanec D., Stejskal, Milotinský, Dvořák Mi.
    HC Trutnov: Škrabelj, Truhlář - Antonín, Kuna, Chytráček, Dlab, Döme, Havlíček, Mašek, Mlejnek, Mečiar, Šimoníček, Rejzek, Šejnoha, Svoboda, Macháň, Provazník, Malinský, Veselý, Procházka S., Poskočil.

Rozhodčí: Čech - Lukš, Musil.