Kolín – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Šumperk – Přerov 4:2 (kon.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:0 (kon.) | Děčín – Kobra 11:3 (kon.) | Vsetín – Uh. Hradiště 6:5 (kon.)
Jindř. Hradec – Trutnov 5:1 (kon.) | Kutná Hora – Nymburk 1:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
HC Trutnov
Neděle 23.01.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mikš, Chmel, Procházka R., Hájek, Tupý, Heršálek, Zíb, Sýbek, Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan, Mazanec D., Stejskal, Milotinský, Dvořák Mi.

HC Trutnov: Škrabelj, Truhlář - Antonín, Kuna, Chytráček, Dlab, Döme, Havlíček, Mašek, Mlejnek, Mečiar, Šimoníček, Rejzek, Šejnoha, Svoboda, Macháň, Provazník, Malinský, Veselý, Procházka S., Poskočil.

Rozhodčí: Čech - Lukš, Musil.

Do branky hostů se staví Roman Truhlář, do hradecké Tomáš Kubeš.

00:01

00:37
    Trutnov právě vstřelil branku!
    JIŘÍ ANTONÍN zachytil puk na modré, nahodil ho na hradeckou branku a plachtící puk skončil nad Kubešovou lapačkou. Bez asistence.

01:08
    David Mikš zalehl kotouč za hostující brankou a hra se stěhuje do středního pásma.

01:38
    Hradecký icing.

02:12
    První zákrok Truhláře, Zíb nahodil puk ze středního pásma a trutnovský brankář neměl problém.

03:20
    Vajgar si zahraje přesilovku, dvě minuty za držení Vladimíra Stejskala pro Stanislava Procházku.

04:03
    Vajgar tlačí, Truhlář zatím odolal pokusům Tupého nebo Davida Mazance.

05:20
    Hosté v plném počtu. Druhá část přesilovky domácím již žádnou šanci nepřinesla.

Jan Sýbek od modré jen do Truhlářovy rukavice.

Stanislav Procházka za brankou Vajgaru neměl nikoho, komu by přihrál. Celá akce končí hradeckým icingem.

07:42
    Jan Bula byl sám před brankářem Trutnova, ale ve vyložené šanci trefil jen boční síťku.

08:39
    Vajgar se dostává do obrátek, Stejskal předal puk Milotinskému, ale ten mířil jen do brankáře.

09:20
    Čistý bodyček Davida Mazance končí faulem. Mečiar leží na ledě zřejmě otřesen, ale po čistém zákroku. Hradecký obránce vyfasoval pětiminutový trest včetně osobního do konce utkání. Tohle jsem opravdu nepochopil.

09:30
    Vajgar vyhazuje.

09:54
    Chytráček trefil tyčku, aby na druhé straně pálil Skokan po brejku dvou na jednoho.

10:28
    Hosté zašlápli kotouč u mantinelu ve své třetině, ale sudí vykázali hru do středního pásma.

11:26
    Milotinský s Hofmeisterem motali hostům chvilku hlavu a nenechali se připravit o puk. Následná akce hostů končí ofsajdem.

12:04
    Puk za Truhlářovou bránou.

13:33
    Veselý to zkoušel zpoza branky, neuspěl.

14:03
    Úmyslný ofsajd hostí.

14:20

14:20
    Dlouhá trutnovská přesilovka nepřinesla nijak drtivý tlak ze strany hostů.

15:01
    Přesilovku si teď zahraje Vajgar a hned dvojnásobnou, na trestné lavici Poskočil a Procházka. První jmenovaný za hákování, druhý za nedovolené bránění.

15:22
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Vajgar využil dvojnásobnou přesilovku, po Bulově přihrávce z rohu kluziště se ranou ze tří metrů mezi kruhy trefil DAVID MIKŠ. Asistence Jan Bula.

16:11
    Bula se cpal před Truhláře, což se mu povedlo, ale kotouč do branky nedostal.

16:16
    Hosté vyhazují.

16:57
    Zíbova pumelice končí v ochranné síti.

17:01

17:40
    Mikš se dral před Truhláře, Mašek ho čistě tělem do šance nepustil.

17:52
    Domácí si zahrají přesilovku, Stejskala fauloval Havlíček, dvě minuty za držení hole.

18:00
    Chmel mířil nad branku.

18:37
    Robert Procházka se elegantně zbavil jednoho z hostů a svou dělovkou trefil jen Romana Truhláře.

18:49
    Tomáš Tupý pálil od modré, puk se odrazil k Zíbovi u pravé tyčky hostujícího brankáře. Ten propasíroval puk na střed brankoviště, kde měl DAVID MIKŠ lehkou úlohu. Asistence Petr Zíb a Tomáš Tupý.

19:51
    Milotinského sražená střela končí vysoko nad bránou Trutnova v ochranné síti.

20:00

Hosté šli do vedení po pár vteřinách hry trochu náhodným gólem. Poté Vajgar přečkal pětiminutové oslabení po "faulu" Davida Mazance, který při vší objektivnosti faulem nebyl, ale klasickým "stromem". V závěrečné pětiminutovce první třetiny Vajgar využil dvě přesilovky a díky dvěma trefám Davida Mikše se dostali do vedení. Druhá třetina začne přibližně v 18:51.

20:01

21:33
    Šimoníček střílel bekendem, trefil však jen hrudní koš Tomáše Kubeše.

21:52
    Hra vysokou holí v podání hostů z Trutnova.

22:04
    Sýbek trefil Truhlářovu vyrážečku.

22:36
    Vajgar je aktivnějším týmem, Robert Procházka mířil nad branku.

23:23
    Jiří Antonín pálil z druhé vlny, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě za brankou Vajgaru.

23:58
    Icing Trutnova. Hofmeister s Milotinským se nedostali do zakončení a hosté vyhodili přes všechny čáry.

24:02
    A další trutnovský faul v podání Davida Döme, dvě minuty vysoká hůl.

24:06
    Po čtyřech vteřinách se hra vyrovná, Vladimír Stejskal dvě minuty za vysokou hůl.

25:27
    Stanislav Procházka dvě minuty za držení hole a o generaci mladší Michael Dvořák dvě minuty za nafilmovaný pád.

26:09
    Oba týmy v plném počtu.

27:00
    Trutnovský Döme měl na holi tutovku a Ondřej Chmel musel faulovat. Dvě minuty za podražení.

27:14
    Šejnoha vysoko nad.

27:38

28:11
    Chytráček se k teči rány od modré nedostal.

28:20
    Milotinský ujel v oslabení a svým švihem trefil Truhlářovu vyrážečku. Nevím proč se vhazuje ve středním pásmu.

29:00

29:29
    Stejskalova střela končí u Truhláře.

29:40
    Čároví dnes nemají svůj den. Tupý rozhodně teď v ofsajdu nebyl.

30:35
    Chmel pálil od modré, Marek Dvořák to zkoušel bekendem.

32:03
    Hosté v šesti a to znamená, že si domácí zahrají přesilovku.

32:39
    Hákování Vladimíra Stejskala v podání Petra Chytáčka. Vajgar bude hrát 84 vteřin proti třem.

33:11

34:08
    Skokan měl tutovku, ale jeden z hostujících hráčů mu zabránil ve skorování do prázdné branky. Hosté ve čtyřech.

34:46

35:57
    Domácí upalovali ve čtyřech na jediného hráče hostů, akce skončila ranou Michaela Dvořáka, kterou Truhlář lapil do své výstroje.

37:36
    Marek Dvořák tečoval ránu jednoho ze spoluhráčů, ale puk minul o kousek hostující branku.

39:36
    Hraje se nahoru dolů, hru právě přerušil icing domácích.

39:49
    Brejk dvou na jednoho nevyšel, ale na dorážku JANA SÝBKA byl Truhlář krátký. Asistence Jakub Hofmeister a Michal Milotinský.

40:00

Vajgar měl v prostředním dějství herní převahu, ale branky se dočkal až v posledních vteřinách druhé třetiny, kdy navýšil hradecký náskok Jan Sýbek. Třetí třetina začne přibližně v 19:41.

40:01

40:51
    Aleš Skokan v dobré pozici ještě vyšperkoval na Davida Mikše, ale jeho velmi slibný pokus Truhlář reflexivně vyrazil nad branku.

41:03
    Jak skončila druhá třetina, tak začala i ta třetí. Ťukec trochu na náhodu skončil trefou DAVIDA MIKŠE, který našel skulinku u Truhlářovy vyrážečky a završil svůj dnešní hattrick. Asistence Aleš Skokan a Petr Zíb.

42:32
    Trutnovský icing.

43:42
    Antonín na ledě v nehokejové pozici. Buď dostal do slabin pukem nebo holí. Suspenzor svou funkci na 100% nesplnil.

44:25
    Napadení v podání Viktora Mlejnka.

45:07

46:04
    Procházka pálil od modré, puk se odrazil ke Stejskalovi, ale i tento pokus Truhlář viděl a tudíž lapil.

46:26

48:08
    Hosté jsou pod permanentním tlakem, ale žádná z domácích střel si cestu to brány nenašla. Útok mladíků, Hofmeister, Milotinský a Sýbek motal hostům hlavu.

49:36
    Truhlář neudržel puk a Hájkova dorážka málem skončila v bráně.

50:21
    Vajgar má převahu jako hrom, Stejskal ale puk do brány v dobré pozici neuklidil.

51:13
    Döme po delší době prověřil Kubešovu pozornost.

53:51
    Milotinský minul po Bulově přihrávce.

54:13
    Milotinský s Hofmeisterem se cpali před Truhláře, ten má však puk ve své moci.

56:29
    Kubeš si hezky vyjel proti ráně od modré.

56:53
    S ránou Marka Dvořáka měl Truhlář drobné problémy.

57:15
    Davdi Döme dvě minuty za držení Marka Dvořáka.

58:21
    Stejskal nepřekvapil Truhláře svým pokusem zpoza branky.

58:29
    Další Stejskalův pokus hned po buly.

58:37
    ROBERT PROCHÁZKA nahodil od modré puk na hostující branku a plachtící projektil skončil za Truhlářem. Asistence Ondřej Chmel a Vladimír Stejskal.

59:19
    Emoce na ledě, Antonín si vyšlápl na o hlavu menšího Hofmeistera. To vše ale až po faulu právě Antonína, 2 + 10 min. za úder na hlavu.

60:00

Vajgar potvrdil svou převahu dvěma góly ve třetí třetině a po zásluze si připisuje na své konto tři druholigové body. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:16:02)

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 16. Mikš (Bula), 19. Mikš (Zíb, Tupý), 40. Sýbek (Hofmeister, Milotinský), 42. Mikš (Skokan, Zíb), 59. Procházka R. (Chmel, Stejskal) - 1. Antonín