Kolín – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Šumperk – Přerov 4:2 (kon.) | Opava – Břeclav 5:1 (kon.)
Klatovy – Jablonec n/N 4:0 (kon.) | Děčín – Kobra 11:3 (kon.) | Vsetín – Uh. Hradiště 6:5 (kon.)
Jindř. Hradec – Trutnov 5:1 (kon.) | Kutná Hora – Nymburk 1:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
HC Trutnov
Neděle 23.01.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

59:19
    Emoce na ledě, Antonín si vyšlápl na o hlavu menšího Hofmeistera. To vše ale až po faulu právě Antonína, 2 + 10 min. za úder na hlavu.

58:37
    Vajgar právě vstřelil branku!
    ROBERT PROCHÁZKA nahodil od modré puk na hostující branku a plachtící projektil skončil za Truhlářem. Asistence Ondřej Chmel a Vladimír Stejskal.

57:15
    Davdi Döme dvě minuty za držení Marka Dvořáka.

44:25
    Napadení v podání Viktora Mlejnka.

41:03
    Jak skončila druhá třetina, tak začala i ta třetí. Ťukec trochu na náhodu skončil trefou DAVIDA MIKŠE, který našel skulinku u Truhlářovy vyrážečky a završil svůj dnešní hattrick. Asistence Aleš Skokan a Petr Zíb.

39:49
    Brejk dvou na jednoho nevyšel, ale na dorážku JANA SÝBKA byl Truhlář krátký. Asistence Jakub Hofmeister a Michal Milotinský.

32:39
    Hákování Vladimíra Stejskala v podání Petra Chytáčka. Vajgar bude hrát 84 vteřin proti třem.

32:03
    Hosté v šesti a to znamená, že si domácí zahrají přesilovku.

28:20
    Milotinský ujel v oslabení a svým švihem trefil Truhlářovu vyrážečku. Nevím proč se vhazuje ve středním pásmu.

27:00
    Trutnovský Döme měl na holi tutovku a Ondřej Chmel musel faulovat. Dvě minuty za podražení.

25:27
    Stanislav Procházka dvě minuty za držení hole a o generaci mladší Michael Dvořák dvě minuty za nafilmovaný pád.

24:06
    Po čtyřech vteřinách se hra vyrovná, Vladimír Stejskal dvě minuty za vysokou hůl.

24:02
    A další trutnovský faul v podání Davida Döme, dvě minuty vysoká hůl.

18:49
    Tomáš Tupý pálil od modré, puk se odrazil k Zíbovi u pravé tyčky hostujícího brankáře. Ten propasíroval puk na střed brankoviště, kde měl DAVID MIKŠ lehkou úlohu. Asistence Petr Zíb a Tomáš Tupý.

17:52
    Domácí si zahrají přesilovku, Stejskala fauloval Havlíček, dvě minuty za držení hole.

15:22
    Vajgar využil dvojnásobnou přesilovku, po Bulově přihrávce z rohu kluziště se ranou ze tří metrů mezi kruhy trefil DAVID MIKŠ. Asistence Jan Bula.

15:01
    Přesilovku si teď zahraje Vajgar a hned dvojnásobnou, na trestné lavici Poskočil a Procházka. První jmenovaný za hákování, druhý za nedovolené bránění.

09:54
    Chytráček trefil tyčku, aby na druhé straně pálil Skokan po brejku dvou na jednoho.

09:20
    Čistý bodyček Davida Mazance končí faulem. Mečiar leží na ledě zřejmě otřesen, ale po čistém zákroku. Hradecký obránce vyfasoval pětiminutový trest včetně osobního do konce utkání. Tohle jsem opravdu nepochopil.

07:42
    Jan Bula byl sám před brankářem Trutnova, ale ve vyložené šanci trefil jen boční síťku.

03:20
    Vajgar si zahraje přesilovku, dvě minuty za držení Vladimíra Stejskala pro Stanislava Procházku.

00:37
    Trutnov právě vstřelil branku!
    JIŘÍ ANTONÍN zachytil puk na modré, nahodil ho na hradeckou branku a plachtící puk skončil nad Kubešovou lapačkou. Bez asistence.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 16. Mikš (Bula), 19. Mikš (Zíb, Tupý), 40. Sýbek (Hofmeister, Milotinský), 42. Mikš (Skokan, Zíb), 59. Procházka R. (Chmel, Stejskal) - 1. Antonín

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Mikš, Chmel, Procházka R., Hájek, Tupý, Heršálek, Zíb, Sýbek, Dvořák Ma., Hofmeister, Bula, Skokan, Mazanec D., Stejskal, Milotinský, Dvořák Mi.
    HC Trutnov: Škrabelj, Truhlář - Antonín, Kuna, Chytráček, Dlab, Döme, Havlíček, Mašek, Mlejnek, Mečiar, Šimoníček, Rejzek, Šejnoha, Svoboda, Macháň, Provazník, Malinský, Veselý, Procházka S., Poskočil.

Rozhodčí: Čech - Lukš, Musil.