Znojmo – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Chomutov – Jihlava 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:2 (kon.)
Písek – Kadaň 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Třebíč 4:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Chrudim – Tábor 2:1 (po s.n.) | Beroun – Olomouc 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 26.01.2011, 17:30 • ČEZ stadion • 1. liga (ČR)

Domácí zlepšeným výkonem ve třetí třetině rozhodli o svém vítězství a podařilo se jim odrazit možný atek jihlavských hokejistů a svůj náskok na druhé příčce navýšili a sedm bodů. (19:43:25)

60:00

59:50
    Hosté to zkouší bez brankáře.

59:20
    Jíra přešel přes 3 hráče, ke střele se ale nedostal.

58:30
    Domácí se zaměřili na pozorné bránění, hosté se zatím do útočné třetiny nedostali.

58:00
    Hosté se nadechují k závěrečnému náporu, nepřesnost v jejich rozehrávce končí icingem.

57:36
    Icing domácích.

57:24

56:30
    Perné chvilky domácích. Obrovský tlak si vytvořila první pětka hostů, naštěstí pro domácí z toho nic nebylo.

56:02
    Čachotská trefil puk ze vzduchu skvěle ale zasáhl Hylák.

55:40
    Domácí vyhazují.

55:24
    Vyloučen Schnabel(CHO) na 2 minuty za podražení.

54:47
    Hylák puk raději přidržel a obě mužstva střídají.

54:10
    Skořepa se pokoušel objet branku a pak puk zasunout za záda Bendy, ten si však svou pravou tyčku dobře ohlídal.

53:59
    Icing hostů.

52:57
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1 se kterým si mladíci v jihlavském dresu dokonale poradili. ADAM ZEMAN trefil odkrytou klec po přihrávce Anatolije Protasenji. Druhá asistence: Václav Jaroš.

52:46
    Po Hrdelově přihrávce pálil Novák jen do připraveného Bendy.

51:40
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Z ničeho nic napřáhl zpoza modré TOMÁŠ SLOVÁK a střelou překvapil benjamínka v brance hostí bendu. Asistence Alexendr Hylák.

51:00
    Hosté se snaží o kontaktní branku co jim síly a um stačí, domácí jsou ovšem proti a tak je k vidění rychlý hokej nahoru, dolu.

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 6. Mudroch (Kraft), 43. Hruška (Kůs), 45. Procházka (Kraft), 52. Slovák (Hylák) - 18. Bakus (Hodek , Čachotský), 53. Zeman (Protasenja, Jaroš)

Piráti Chomutov: Hylák(Hanuljak) - Pulpán, Mudroch - Havíř, Slovák - Schnabel, Mucha - Rutta - Procházka, Kraft, Hřebejk - Kuběna, Skořepa, Jíra - Hrdel, Zucker, Hruška - Radulay, Kůs, Novák
    HC Dukla Jihlava: Benda (Řehoř) - Ficenc, Kaláb, Šidlík, Dobrovolný, Staněk, Zelený, Jaroš - Hodek, Bakus, Čachotský - Jeslínek, Maliník, Kucsera - Sojčík, Padělek, Zeman - Škumát, Protasenja, Krupka

Rozhodčí: Lacina - Polónyi, Kreuzer