Znojmo – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Chomutov – Jihlava 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 4:2 (kon.)
Písek – Kadaň 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Třebíč 4:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Chrudim – Tábor 2:1 (po s.n.) | Beroun – Olomouc 1:2 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
HC Olomouc
Středa 26.01.2011, 18:001. liga (ČR)

Medvědi se nakonec dočkali alespoň jednoho gólu, ale v přesilovce 6 na 3. Ve hře 5 na 5 byli lepší hosté, domácí měli několik šancí, které zlikvidoval skvěle chytající Prusek. Díky za sledování online přenosu a z Berouna se s vámi loučí Petr Titlbach. (20:15:15)

60:00

59:59
    Beroun právě vstřelil branku!
    Medvědi si rozebrali obranu hostů a bezmocný Prusek nakonec loví kotouč ze své sítě. MARTIN KUPEC se trefuje přesně pod horní tyč. Asistence: David Švagrovský, Ladislav Vlček.

59:52
    Medvědi kombinují...

59:41
    Kotouč v ochranné síti nad brankou. Vhazuje se po levici Pruska.

59:09
    Bartoň (OLO) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

59:09
    A bude se hrát 6 na 3.

58:25
    Koma (OLO) dostává 2 minuty za hrubost a Rudovský (BER) také 2 minuty za sekání.

58:20
    Medvědi v šesti proti čtyřem. Kombinují s kotoučem, ale bude se opět vylučovat.

58:04
    Ondrušek (OLO) dostává 2 minuty za držení.

58:04
    Oddechový čas pro domácí.

57:32
    Staněk najel mezi kruhy a tvrdou ranou vyzkoušel pozornost Furcha, ten chytá kotouč do náruče.

57:15
    Polák hledal ve středním pásmu Novotného, ale přihrávka nebyla vůbec přesná.

57:03
    Střelu Pekra chytá Furch do náruče, vhazuje se po jeho pravici.

56:19
    Vlček si vybruslil s kotoučem, ale místo střeli z kruhů zvolil přihrávku do rohu, následně jsou domácí vytlačeni ze třetiny.

55:27
    Hraje se nahoru, dolu. Medvědům se nedaří v koncovce.

54:20
    Kucharczyk najel s kotoučem do třetiny a vyslal tvrdou ránu, Furch ji likviduje výstrojí.

53:55
    Neskutečné!!! Furch v leže a před brankou dva hostující hráči, Ministr a Pekr, ale ani jeden neuspěli, v brankovišti ještě stál Nedvěd a kotouč nakonec přeloboval branku.

51:57
    Brančích si sebral kotouč mezi kruhy ihned po vhazování, ale branku netrefil, dojíždějící Kolouch trefuje tyč!

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 60. Kupec (Švagrovský, Vlček) - 29. Pekr (Brančík, Ministr), 31. Šedivý (Černý)

Medvědi Beroun 1933: Furch (Kocián) - Nedvěd, Hertl, Jebavý, Látal, Zacpálek, Višňák - \vlček, Kupec, Švagrovský - Hašek, Rudovský, Novotný - Žejdl, Doležal, Tůma - Kniazev, Polák, Sovík - Žovinec
    HC Olomouc: Prusek (Žigárdy) - Ministr, Meidl, Polodna, Šedivý, Černý, Brančík, Mikel, Ondrušek, Tesařík - Haluza, Vyrůbalík, Koma - Nedbálek, Domin, Bartoň - Lhotský, Staněk, Kolouch - Pekr, Kucharczyk

Rozhodčí: Jílek - Arazimová, Špringl