Trutnov – Kolín 0:4 (kon.) | Lev Benešov – Kutná Hora 4:5 (po pr.) | Chotěboř – Milevsko 1:2 (kon.)
Nymburk – Žďár n/S 3:4 (po s.n.) | Karviná (Baník) – Prostějov 4:1 (kon.) | Přerov – Havířov 2:3 (po s.n.)
Nový Jičín – Šumperk 1:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Frýdek-M. 7:5 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 1:4 (kon.)
Technika Brno – Opava 7:3 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:7 (kon.) | Klášterec nO – Most 8:2 (kon.)
Řisuty – Klatovy 4:5 (kon.) | Roudnice – Děčín 2:3 (kon.) | Č. Lípa – Jablonec n/N 3:2 (kon.)
HC Trutnov
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
SC Marimex Kolín
Středa 26.01.2011, 18:00 • Zimní stadion Na Lukách Trutnov • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:05:48)

Slabé utkání v podání domácích jsme mohli vidět na zimním stadioně v Trutnově. Hostující Kolín si po zásluze odváží tři body. Domácí měli v zápase smůlu a neměli štěstí.

58:38
    Stehno se řítil sám na branku, byl hákovaný, ale sudí Locków pouze vylučuje. Nedbal dvě minuty hákování.

57:58
    Jindřich vypálil na Brázdila, ten však střelu chytá.

56:57
    Zakázané uvolnění domácích.

56:10
    Stehno se dostal do šance, ale Brázdila nepřekonal.

55:32
    Krásný big hit předvedl malinkatý Chytráček a Pohl zůstává ležet na ledě. Sudí Locków tento zápas asi bojkotuje. Nedokážu si vysvětlit jeho chování.

55:05
    Další akci domácích zastavuje postavení mimo hru.

54:17
    Utkání sleduje 327 diváků, děkujeme.

54:17
    Hru zastavuje vysoká hůl domácích.

53:51
    Poskočil opět nepřesně rozehrál. Zakázané uvolnění domácích.

53:00
    Oboustranné vyloučení. Za domácí jde pykat Březina za hosty Musil, na 2+2 minuty za hrubost.

53:00
    Trutnov po dlouhé době vystřelil a je z toho opět šarvátka. Hostující dva hráči mlátí do Březiny, nepochopitelné.

51:48
    Kolín si hlídá svoje "luxusní" vedení. Trutnov už asi nic nezmůže.

50:08
    Jiří Šimoníček dostává 10 minut OT za nesportovní chování. Nechápu sudího Lockówa, který uznal neregulérní branku. Nebudeme se zbytečně rozčilovat, tohle utkání prostě nezvládá.

50:08
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Kolínští dávají spornou branku. V závaru, plném hráčů v brankovišti, se prosazuje hostující Pýcha. Asistence: Skokan

48:42
    Nechci nijak komentovat hlavního sudího, ale jak Trutnovu, tak Kolínu ve hře jen překáží.

Ondřej Poul

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 16. Malý (Nedbal, Musil), 22. Malý (Musil, Pýcha), 43. Morkes (Čtvrtečka), 51. Pýcha (Skokan)

HC Trutnov: Škrabelj (Truhlář) - Malinský, Mlejnek, Antonín, Rejzek, Mečiar, Poskočil, Provazník, Kuna - Chytráček, Jindřich, Havlíček, St. Procházka, Šimoníček, Březina, Döme, Stehno, Dlab, Veselý, Svoboda, Mašek
    SC Marimex Kolín: Brázdil, Blažek - Nedbal, T. Procházka, Pýcha, Pohl, Přibyl, Malý, Musil, Skokan, Dulovec, Pospíšil, Hloušek, Morkes, Cerk, Čtvrtečka, Ježek

Rozhodčí: Lucków - Daněk, Hanzlík