Plzeň – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Vsetín – Zlín 5:6 (po s.n.) | Ústí n/L – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
K. Vary – Liberec 2:0 (kon.) | Olomouc – Letňany 1:2 (po pr.) | Jihlava – Kometa Brno 0:0 (odl.)
Slavia – Pardubice 3:5 (kon.) | Třinec – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Havířov – Písek 3:2 (kon.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky pojistil vítězství Pardubic JAN VESELÝ - 3:5.

52:21
    Zbytečné vyloučení na straně Slavie potrestal JAKUB ŘEZNÍČEK - 3:4.

46:48
    Slavia právě vstřelila branku!
    Na 3:3 vyrovnává po pěkné Hlinkově asistenci zpoza branky MARTIN KOTYRA.

40:01

40:00

39:47
    Gól do šatny vstřelil v poslední minutě druhé třetiny pro Pardubice PATRIK POULÍČEK. Druhý bod v zápase si připsal Vachutka.

29:29
    Je opět vyrovnáno. Přímo před prázdnou brankou našel Hlinka připraveného TOMÁŠE TÖRÖKA.

25:14
    Hosté se dostávají do vedení po přesné dalekonosné střele JANA SCHNEIDERA, asistenci si připsal Lukáš Fridrich.

20:01

20:00

11:08
    Dvojité přesilové hry využívá TOMÁŠ PIŠTORA - 1:1. Asistenci si připsal Vachutka.

7:14
    Brankou ihned po vhazování se domácí ujímají vedení. Gól si připisuje MICHAL FORTELKA, asistenci Martin Kotyra.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Smotlacha

Branky a nahrávky: 8. Fortelka (Kotyra), 30. Török (Hlinka, Šteiner), 47. Kotyra (Hlinka) - 12. Pištora (Vachutka), 26. Schneider (Fridrich), 40. Poulíček (Vachutka), 53. Řezníček (Chmelař), 60. Veselý (Chmelař)