Nitra – Poprad 3:4 (po pr.) | Žilina – Zvolen 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 0:1 (kon.)
HC Slovan – Trenčín 2:4 (kon.) | Košice – Martin 4:2 (kon.)
HC Košice
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
HK VITAR Martin
sk Pátek 04.02.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:05:22)

59:51
    Košice dali gól!
    JAROSLAV KRISTEK posiela puk do prázdnej brány a zvyšuje skóre na celkových 4:2!

powerplay hostí, 30 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.

58:34
    Košičania sa v závere nikde neponáhľajú, držia puk vo svojej moci a vyzerá to už, že sa skóre meniť nebude.

Martin oddychový čas.

56:26
    Martin sa momentálne snaží niečo vymyslieť s pukom, prípadne vyrovnať a vybojoval cenný bodík, momentálne to však nevyzerá na väčší tlak hráčov zo stredného Slovenska.

54:41
    Martin dal gól!
    Martin sa dostáva opäť na dostrel, keď sa v útočnom pásme uvoľnili VELEBNÝ, ktorý sa osmelil, jeho strela mala dobrú výšku a nakoniec aj prekvapil košického brankára.

52:54
    Ďalšie vylúčenie Košíc, na trestnú lavicu si sadá Michel Miklík za hákovanie.

50:40
    Košičania hrajú v početnej výhode, nedarí sa im však ideálne napĺňať plány v útočnom pásme, keď je puk väčšinou len pri mantineli a martinský brankár veľa práce nemal posledné minúty.

49:23
    Prepáčte ďalší výpadok internetového spojenia, počas ktorého sa však na ľadovej ploche prakticky nič významné okrem viacerých vylúčení na obidvoch stranách a pár menších príležitosti nestalo.

41:24
    Domáci hokejisti nastúpili na tretiu tretinu v úlohe favorita a navyše aj s dvojgólovým vedením, v doterajšej fáze stretnutia sa hosťom veľmi nedarilo a tak bude zaujímavé ako sa nakoniec dnešné stretnutie skončí.,

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:35
    Obraz hry je posledné minúty podobný, mám pocit, že sa čaká na záverečný klaksón a obidve mužstvá si oddýchnu v šatniach, obidva tímy si momentálne len pinkajú a hrajú sa kto skôr odovzdá puk svojmu súperovi.

37:55
    Posledné minúty sa hrá väčšinou v strednom pásme, ani jedno mužstvo si momentálne nevie vypracovať stabilnejší tlak.

36:27
    Zápas je v závere druhej tretine vyrovnaný, miernu prevahu majú domáci hokejisti, ktorí sa mám pocit opäť mierne uspokojili s dvojgólovým vedením.

Dnešné stretnutie sleduje 5174 platiacich divákov.

34:43
    Veľká šanca hostí, keď sa pred košického brankára dostal Appel, Halász však fantasticky zareagoval a zmaril tak obrovskú šancu svojho súpera.

32:33
    Domáci hokejisti využívajú konečne presilovú hru, keď po dvoch pekných prihrávkach po osi Miklík - Kristek - ZÁLEŠÁK strieľa nová posila oceliarov prvý gól v domácom prostredí.