K. Vary – Třinec 2:4 (kon.) | Plzeň – Kladno 2:1 (po s.n.) | Vítkovice – Kometa Brno 5:0 (kon.)
Pardubice – Slavia 1:3 (kon.) | Sparta – Litvínov 1:3 (kon.) | Motor ČB – Zlín 1:2 (po s.n.)

59:57
    Karpov prováhal vlastní šanci před brankovištěm, už se nic nestane.

59:14
    Švarný vyhazuje na zakázané uvolnění, už se jen dohrává.

58:15
    Šance na vyrovnání je v nedohlednu, Chemici chladnokrevně kontrolují hru.

56:19
    Broš možná zapomněl, že Černošek už za Spartu nehraje a nahrál mu, hra se přesouvá do středního pásma.

55:23
    Teď měl dost času na kličku před levou tyčí sparťanské svatyně Jánský, trefil ale jen beton.

54:51
    Vopat prověřil Pöpperleho přes clonícího obránce, gólmanHolešovických neměl problémy.

54:17
    Sparta se nastěhovala do útočného pásma, Volke chytá jeden puk za druhým, ale šancí je minimálně.

54:10
    Černý vystřelil do hrudi sparťanského gólmana, ten se raději ještě ohlédl.

53:10
    Karel Hromas se pokusil spasit Spartu střelou, která šla mimo branku asi o metr.

52:07
    LItvínov se stáhl na vlstní modrou a kazí Spartě už tak problematický přechod do útoku.

51:03
    Výborný prohrál buly v útočném pásmu, Litvínov po dlouhé době může zaútočit.

50:45
    Kolář s O´Brienem ostřelují z dálky Volkeho, jejich dělovkám zatím schází přesnost.

50:13
    Menší šarvátka před Volkem, nešlo ale o nic vážného.

49:45
    Dragoun si věři, natlačil se až před Volkeho a zkusil procedit puk mezi betony, ovšem neúspěšně.

48:45
    Říká se, že nejsilnější sparťanskou zbraní letošní sezhony jsou třetí třetiny. Dnes to tak zatím ovšem nevypadá.

48:32
    Majdan s Kolářem se pošťuchovali za sparťanskou brankou, ale diváci se bitky nedočkali.

Pavel Hrdina

Branky a nahrávky: 48. Dragoun (Karpov, Luňák) - 4. Hübl V. (Lukeš), 42. Kubinčák (Hübl V., Jareš), 42. Kracík (Skuhrovec, Černý)

HC Sparta Praha: Pöpperle - Husák, Philipp, Jan Hanzlík, Macholda, O´Brien, Zacpálek - Ton (od 8. minuty místo něj Sovík), Broš, S. Treille - Bartánus, Výborný, Kratěna - Žálčík, Karpov, Luňák - Forman, Dragoun, Hromas.
    HC VERVA Litvínov: Volke – Černošek, Kubát, Gula, Švarný, Jareš, Skuhrovec – Kubinčák, V. Hübl, Lukeš – Černý, Kracík, Jenáček – Jánský, Vopat, Trávníček – Majdan, Hanzl, Gerhát.

Rozhodčí: Rudý, Šindler, Barvíř, Blümel