Pelhřimov – Trutnov 4:5 (po pr.) | Nymburk – Chotěboř 5:6 (kon.) | Opava – Technika Brno 4:3 (po s.n.)
Č. Lípa – Řisuty 1:2 (po s.n.) | Klatovy – Most 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Lev Benešov 3:7 (kon.)
Jindř. Hradec – Kolín 5:2 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:6 (kon.)

Most právě vstřelil branku!

Po samostatném úniku SALAČ střílí po zemi do prázdné branky.

59:19
    Domácí hrají power-play.

58:56
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:47
    Na dvě minuty za krosček si jde sednout Fiala který za protesty dostává deseti minutový trest. Dvě minuty odsedí Kašpar.

52:13
    Klatovy právě vstřelily branku!

Tak to byla od ŠVÍKA kulišárna, kterou asi dlouho neuvidíme. Spozabranky zbvedl kotouč a čepelí ho hodil na záda Sokrovi, kterému se od nich odrazil do branky. Bez asistence

49:25
    Keplovu tvrdou ranu zastavuje až Sorkova maska a ten se otřesen svalil k ledu.

48:30
    Zakázané uvolnění domácích.

47:28
    Ofsajd posouzený jako úmyslný domácích.

46:11

Teď to domácí sehráli nádherně a doslova rozebrali hostující obranu. Steiner předložil HOBLOVI před odkrytou branku a ten snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Steiner

44:28
    Hra se nám bez vážnějších šancí přelejvá ze strany na stranu.

43:00
    Kailova střela končí v ochrané síti.

42:48
    Mainer z mezikruží pálí přesně do středu Branky a tak s tím neměl Srok problém.

39:27
    Domácím se nepdoařila kombinace a hosté se osvobozují.

38:36
    Na dvě minuty za podražení si jde sednout Polák.

37:44
    Vzájemné vyloučení na straně hostí Kabeláč menší trest za hrubost u domácích Kocman dvě minuty za krosček.

37:23
    Kocman se proháčkoval celou obranou až k Sokrovi a jeho střela zasahuje golmana do masky.

36:59
    Růžičkovo nahození Sokr raději schovává do lapačky.

36:40
    Setikovského střelu Jež maskou vyráží a následně schovává do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

35:52
    Kail včas pčizvedl Zemanovi hokejku, jinak by domácí bek z oleje střílel na Sokra.

34:26

Bíza přihrál na hokejku SALAČE, který osamocen před Ježem vystřelil do levé tyče, ale puk se nešťastně odrazil zpět do betonu domácího golmana a od něj do branky. Asistence: Bíza

33:45
    Růžičkova střela prolétla brankovištěm.

32:31

Steiner zatáhl kotouč před branku Sokra, kde backhandem střílí a KAJER doráží kotouč přes ležícího golmana. Asistence: Steiner

28:47
    Na dvě minuty za krosček si jde sednout Kabeláč.

28:31

Krásná akce domácího celku. Kajer zavezl kotouč do útočného pásma a počkal si na ŠVÍKA, kterému poslal přesnou přihrávku a ten nikým nehlídán přesnou střelou k levé tyči snižuje. Asistence: Kajer

27:38
    Domácí teď zatlačili na Most a mohl snížit Čuban, ale nepovedlo se mu přehodit Sokra.

24:44

Náskok Mostu zvyšuje dorážkou BÍZA. Asistence: Setikovský

21:48
    Hobl tečoval před Sokrem těsně vedle branky.

21:29

20:31

SETIKOVSKÝ krásnou stahovačkou poslal Ježe k jiné tyči než střílel a zvyšuje náskok svého celku opět na 3 goly.

17:13
    Černého střelu teď likviduje na druhé straně Jež.

16:42
    Přihrávka rukou hostujícího celku.

16:12
    Další skvělí zákrok Sokra, který se neskutečně rychle stihl přesunot a Hoblovu střelu se štěstím likviduje.

15:17
    Sokr teď reflexivně zasahoval proti Keplově střele z otočky.

15:10
    Zakázané uvolnění hostů.

13:38

Domácí se dočkávají kontaktní branky. Steiner zpozabranky přihrává ŠVÍKOVI, který střelou švihem snižuje na 1:3. Asistence: Steiner

13:04
    Sullmann se řítil obranou soupeře jako nůž máslem, ale nedokázal zakončit.

12:01
    V podobné situaci byl teď Hobl, ale dopadl stejně jako Kocman.

11:20
    Kocmana z těsné blízkosti vychytal Sokr.

10:57

09:24
    Steiner tečoval Fialovo nahození těsně před Sorkem, ale naneštěstí pro domácí těsně vedle branky.

08:57
    Vyloučen hráč hostů Salač na dvě minuty za držení.

08:12
    Ofsajd hostujícího celku.

07:18
    Setikovský mohl zvýšit na 4:0, ale Hucl mu včas zvednul hokejku, a tak nemohl zakončit.

06:25
    Růžičkovu střelu od červené Melichar dobře viděl a tak neměl problém jí zlikvidovat.

05:59
    Ofsajd domácího celku.

05:43

05:31

04:56

Začíná to vypadat na debakl domácího celku. Hosté ve třech ujeli na jediného domácího obránce. Přeučil přihrál na volného SALAČE, který do odkryté branky dává třetí gol hostí. Asistence: Přeučil

03:55

Tak to je nástup jak z říše snů pro hostující celek, který dorazil na Klatovský zimní stadion s juniorskou sestavou. Bíza s pozabranky přihrál MARTINCOVI, který střelou švihem překonává Ježe podruhé. Asistence: Bíza, Setikovský

03:25
    Švíkova střela sražena.

02:19

Domácí z úvodního tlaku nevytěžili žádnou branku, a tak padla na straně druhé kde se individuálně prosadil Čmolík. Bez asistence

02:00
    Domácí začali velkým tlakem.

01:19
    Maxovi těsně před brankářem sjel kotouč z hole.

00:40
    Steinerova střela sražena do rohu.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dominik Podaný

Jiří Mužík

Branky a nahrávky: 14. Švík (Steiner), 29. Švík (Kajer), 33. Kajer (Steiner), 47. Hobl (Steiner), 53. Švík - 3. Čmolík, 4. Martinec (Bíza, Setikovský), 5. Salač (Přeučil), 21. Setikovský, 25. Bíza (Setikovský), 35. Salač (Bíza), 60. Salač

HC Klatovy: Jež (Šproch) - Fiala, Růžička, Sullmann, Černý, Kašpar, Mainer, Zeman, Hucl, Špiler, Kajer, Maxa, Špaček, Steiner, Kepl, Hošťálek, Švík, Hobl, Kocman, Pavlis, Čuban
    HC Most: Sork (Melichar) - Vondráček, Muller, Panuška, Polák, Řádek, Kabeláč, Martinec, Setikovský, Bíza, Lindner, Přeučil, Salač, Černý, Bedecs, Kail, Novák, Čmolík, Šimek

Rozhodčí: Šmíd - Černý, Suchánek