Pelhřimov – Trutnov 4:5 (po pr.) | Nymburk – Chotěboř 5:6 (kon.) | Opava – Technika Brno 4:3 (po s.n.)
Č. Lípa – Řisuty 1:2 (po s.n.) | Klatovy – Most 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Lev Benešov 3:7 (kon.)
Jindř. Hradec – Kolín 5:2 (kon.) | Roudnice – Kobra 3:6 (kon.)
HC Klatovy
5:7 (1:3, 2:3, 2:0 )
HC Most
Neděle 13.02.2011, 17:00 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

00:01

00:40
    Steinerova střela sražena do rohu.

01:19
    Maxovi těsně před brankářem sjel kotouč z hole.

02:00
    Domácí začali velkým tlakem.

02:19
    Most právě vstřelil branku!

Domácí z úvodního tlaku nevytěžili žádnou branku, a tak padla na straně druhé kde se individuálně prosadil Čmolík. Bez asistence

03:25
    Švíkova střela sražena.

03:55

Tak to je nástup jak z říše snů pro hostující celek, který dorazil na Klatovský zimní stadion s juniorskou sestavou. Bíza s pozabranky přihrál MARTINCOVI, který střelou švihem překonává Ježe podruhé. Asistence: Bíza, Setikovský

04:56

Začíná to vypadat na debakl domácího celku. Hosté ve třech ujeli na jediného domácího obránce. Přeučil přihrál na volného SALAČE, který do odkryté branky dává třetí gol hostí. Asistence: Přeučil

06:25
    Růžičkovu střelu od červené Melichar dobře viděl a tak neměl problém jí zlikvidovat.

07:18
    Setikovský mohl zvýšit na 4:0, ale Hucl mu včas zvednul hokejku, a tak nemohl zakončit.

08:12

08:57
    Vyloučen hráč hostů Salač na dvě minuty za držení.

09:24
    Steiner tečoval Fialovo nahození těsně před Sorkem, ale naneštěstí pro domácí těsně vedle branky.

10:57

11:20
    Kocmana z těsné blízkosti vychytal Sokr.

12:01
    V podobné situaci byl teď Hobl, ale dopadl stejně jako Kocman.

13:04
    Sullmann se řítil obranou soupeře jako nůž máslem, ale nedokázal zakončit.

13:38
    Klatovy právě vstřelily branku!

Domácí se dočkávají kontaktní branky. Steiner zpozabranky přihrává ŠVÍKOVI, který střelou švihem snižuje na 1:3. Asistence: Steiner

15:10

15:17
    Sokr teď reflexivně zasahoval proti Keplově střele z otočky.

16:12
    Další skvělí zákrok Sokra, který se neskutečně rychle stihl přesunot a Hoblovu střelu se štěstím likviduje.

16:42
    Přihrávka rukou hostujícího celku.

17:13
    Černého střelu teď likviduje na druhé straně Jež.

20:31

SETIKOVSKÝ krásnou stahovačkou poslal Ježe k jiné tyči než střílel a zvyšuje náskok svého celku opět na 3 goly.

21:29
    Zakázané uvolnění domácích.

21:48
    Hobl tečoval před Sokrem těsně vedle branky.

24:44

Náskok Mostu zvyšuje dorážkou BÍZA. Asistence: Setikovský

27:38
    Domácí teď zatlačili na Most a mohl snížit Čuban, ale nepovedlo se mu přehodit Sokra.

28:31

Krásná akce domácího celku. Kajer zavezl kotouč do útočného pásma a počkal si na ŠVÍKA, kterému poslal přesnou přihrávku a ten nikým nehlídán přesnou střelou k levé tyči snižuje. Asistence: Kajer

28:47
    Na dvě minuty za krosček si jde sednout Kabeláč.

32:31

Steiner zatáhl kotouč před branku Sokra, kde backhandem střílí a KAJER doráží kotouč přes ležícího golmana. Asistence: Steiner

33:45
    Růžičkova střela prolétla brankovištěm.

34:26

Bíza přihrál na hokejku SALAČE, který osamocen před Ježem vystřelil do levé tyče, ale puk se nešťastně odrazil zpět do betonu domácího golmana a od něj do branky. Asistence: Bíza

35:52
    Kail včas pčizvedl Zemanovi hokejku, jinak by domácí bek z oleje střílel na Sokra.

36:40
    Setikovského střelu Jež maskou vyráží a následně schovává do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

36:59
    Růžičkovo nahození Sokr raději schovává do lapačky.

37:23
    Kocman se proháčkoval celou obranou až k Sokrovi a jeho střela zasahuje golmana do masky.

37:44
    Vzájemné vyloučení na straně hostí Kabeláč menší trest za hrubost u domácích Kocman dvě minuty za krosček.

38:36
    Na dvě minuty za podražení si jde sednout Polák.

39:27
    Domácím se nepdoařila kombinace a hosté se osvobozují.