Litvínov – Liberec 4:3 (kon.) | Sparta – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – Plzeň 4:0 (kon.)
Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.)

48:56
    Petri Kokko (KVA) - 2 minuty - podražení - 5/4.

39:38
    Václav Skuhravý (KVA) - 2 minuty - vražení na hrazení - 5/4.

37:17
    Pavel Kašpařík (CEB) - 2 minuty - sekání - 4/4 1.14 minuty.

36:31
    Jakub Čutta (KVA) - 2 minuty - sekání - 5/4.

30:28
    Jakub Čutta (KVA) - 2 minuty - nedovolené bránění - 4/4 1.17 minuty

29:46
    Lukáš Květoň (CEB) - 2 minuty - napadení - 4/5.

19:34
    Domácí mají šanci se dostal ještě do konce třetiny zpátky do vedení. Hosté šatně střídali a dostávají dvě minuty pro trestnou lavici. Trest odkroutí Marek Melenovský (KVA) - 2 minuty - 5/4.

16:38
    Martin Zaťovič (KVA) - 2 minuty - podražení - 5/4.

12:08
    Michal Mikeska (CEB) - 2 minuty - naražení na hrazení - 4/5.

Petr Lundák

Branky a nahrávky: 8. Kašpařík (Pletka, Vykoukal), 65. Pletka - 19. Sailer (Pech)

Banes Motor České Budějovice: Kovář (Hrubec) - Vykoukal, Vydarený, Ptáček, Kolarz, Novák, Kotaška, Šulc - Šimánek, Mikeska, Květoň, Gulaš, Kašpařík, Pletka, Kuchejda, Mertl, Pšurný R., Polodna, Langhammer, Ferebauer - Burian
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Sáblík) - Čutta, Nosek, Gřegořek, Kokko, Prošek, Rohan, Přindiš, Dobroň - Kumstát, Skuhravý, Košťál, Sailer, Pech, Zaťovič, Skladaný, Melenovský, Dej, Hluchý, Klíma, Zucker

Rozhodčí: Souček, Turčan - Bláha, Kostka