Olomouc – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 5:2 (kon.)
Motor ČB – Opava 5:1 (kon.) | Zlín – Sparta 2:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 2:5 (kon.)
Třinec – Slavia 6:7 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 8:1 (kon.)

58:46
    Vyloučení hostujícího týmu, za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest jde odpykat Martin Baránek.

57:42
    Vyloučení domácího hráče. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Bartejs, za sekání.

57:42
    Lvi právě vstřelili branku!
    Do prázdné brány se ze své obranné třetiny trefuje Jakub Pořický a rozhoduje o osudu utkání. Bez asistence.

Ve stejnou chvíli začíná hrát Chomutov Power-play!

57:21
    Tomáš Bartejs vyslal tvrdou střelu, ale hostující brankář vše tlumí svým betonem.

56:37
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Martin Baranek, za vysokou hůl.

54:44
    Hra se přesunula do středního pásma. Kde se oba týmy pokoušejí získat puk na svou stranu.

52:49

52:32

52:32
    Domácí hráč Roman Chlouba mohl snížit na rozdíl jediného gólu. Přímo z trestné lavice se sám vydal na brankáře, ale s bekhendovou kličkou neuspěl.

52:27
    Hraje se 4 na 4.

51:29
    Domácí se úspěšně brání a vyhazují na druhou stranu hřiště. Hosté si nedokáží pořádně nahrát.

50:49
    Vyloučení domácího hráče. Na dvě minuty vyloučen Karol Korim, za hákování. Ústí nad Labem má přesilovou hru 4 na 3.

50:32
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty Vojtěch Hošek - držení protihráče.

50:27
    Vyloučení domácího hráče. Na dvě minuty Roman Chlouba - hákování.

48:40
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Domácí přeci jen snižují stav zápasu. Do černého se trefuje Karol korim a sekundoval mu Karol Csányi. Stav zápasu je 2:4, pro hosty.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 10. Chlouba (Hofmeister, Ptáčník), 49. Korim (Csanyi) - 8. Hošek (Merta), 15. Brož (Vávra), 20. Holomek (Merta), 40. Metra (Hošek), 58. Pořícký

Piráti Chomutov: Motoušek - Kolář, Tverďak, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csányi, Hofmeister, Hanták, Kolčava, Rutta, Korim, Bartejs, Hrabák, Lehnert, Pesjak, Ptáčník.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Bursa - Formánek, Beránek, Drahorád, Procházka, Krupička, Hříbal, Daraš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Holomek, Ságer, Pořický, Hanzl, Brož, Harkabus, Racek.