Hr. Králové – Kometa Brno 1:12 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:8 (kon.) | Chomutov – Třemošná 9:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:12 (0:4, 1:4, 0:4)
HC Kometa Brno
Neděle 27.02.2011, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:41
    Ještě přesilovka pro hosty, Lukáš Hercig pyká za držení protihráče.

56:06
    Tak ještě přesilová hra pro Hradec. Patrik Štancl - dvě minuty za hákování.

47:04
    15 sekund 5 na 3 pro Kometu. Martin Matějček - sekání.

45:19
    Pavel Vencl zastavil dle názoru sudího Lučana protihráče nedovoleným způsobem, konkrétně podražením. Přesilovka pro hosty.

30:00
    Teď to od Martina Matějčka nebylo až tak tvrdé, ale sudí Lučan je nekompromisní. Dvě minuty za vražení na hrazení.

27:19
    Pavel Jenyš to zase v útočné třetině přehnal a tenokrát si odpočine za podražení.

24:37
    Pavel Jenyš (KOM) se nechal v útočném pásmu vyprovokovat a vysloužil si dvě minuty za napadení.

21:47
    Také domácí si zahrají přesilovku. Michal Venclík pyká za podražení.

20:46
    Obvyklý obrázek - Martin Matějček po odpískání fauluje. Dvě minuty za faul loktem, početní výhoda pro Kometu.

16:35
    Tomáš Hejda opouští svou klec a nahradí ho Vlastimil Hak. V tomtéž čase je za protesty potrestána dvěma minutami domácí lavička a asistent trenéra je vykázán na tribunu.

05:47
    Adam Zbořil byl v nájezdu podražen, ale jelikož to bylo ze strany, trestné střílení se nepojede. Zbořil přitom ještě vleže málem překonal Hejdu. Nicolas Bureš - podražení.

03:11
    Hosté si také zahrají přesilovku. Martin Matějček se úplně zbytečně provinil hrubostí.

00:41
    Při hradeckém přejezdu do útoku se hákováním provinil Pavel Jenyš, takže domácí mají přesilovku.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 27. Vencl (Pilař) - 4. Weber (Kozel), 10. Jenyš, 11. Boltvan (Weber, Kozel), 17. Zbořil A. (Štancl), 22. Štancl, 24. Boltvan (Štancl), 34. Jenyš (Kupčík, Zbořil A.), 37. Kozel, 43. Zbořil A., 52. Koch (Kozel), 55. Boltvan (Weber), 58. Boltvan (Kupčík)

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Hak) - Myslivec, Hofman J., Matějček, Hercig "C", Voříšek, Luštinec, Bureš, Souček - Vencl, Klemenc, Pilař, Gančarčík, Matouš, Šeda, Drašnar, Miškář, Hofman T., Hylena, Chalupa, Malík.
    HC Kometa Brno: Slezák (Jekel) - Kupčík, Zbořil J., Štancl, Koch, Hájek - Zbořil A., Jenyš, Kozel, Račický, Garčic, Boltvan "C", Venclík, Weiss, Dvořák, Weber.

Rozhodčí: Lučan - Horák, Pechánek.