Hr. Králové – Kometa Brno 1:12 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:8 (kon.) | Chomutov – Třemošná 9:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
1:12 (0:4, 1:4, 0:4)
HC Kometa Brno
Neděle 27.02.2011, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:41
    Ještě přesilovka pro hosty, Lukáš Hercig pyká za držení protihráče.

57:52
    Kometa právě vstřelila branku!
    Pohledná akce v oslabení už definitivně rozhoduje dnešní utkání :) Michal Kupčík poslal přes dvě pásma přihrávku JAKUBU BOLTVANOVI, který se vysmýkl hradeckému obránci a procpal puk mezi Hejdovými betony do branky. Asistence: Michal Kupčík.

56:06
    Tak ještě přesilová hra pro Hradec. Patrik Štancl - dvě minuty za hákování.

56:04
    Teď k tomu moc nechybělo. Adam Zbořil mířil přesně do svého oblíbeného místa na Hejdově lapačce, která ale tentokrát byla na svém místě.

54:06
    O čtyři sekundy později ale nemohla stačit ani lapačka, ani nic jiného. Jakub Weber vyhrál buly na JAKUBA BOLTVANA, který si Hejdu povodil stahovačkou a zakončil do odkryté branky. Brněnský kapitán tak završuje hattrick. Asistence: Jakub Weber.

54:02
    A další paráda proti bombě Jakuba Zbořila od modré. Hejdova lapačka dosáhla proklatě vysoko.

53:43
    Hejda rozesmutnil Filipa Dvořáka, který se v mezikruží z první položil do Zbořilovy přihrávky.

51:17
    Nepopulární desítka je na světě. Adam Zbořil byl na ledě asi dvě minuty a Tomáši Hejdovi zastínil výhled přesně ve chvíli, kdy od modré vystřelil PATRIK KOCH. Puk ještě cinknul o tyčku a skončil v síti. Asistence: Adam Kozel.

47:04
    15 sekund 5 na 3 pro Kometu. Martin Matějček - sekání.

46:20
    Adam Kozel trefuje vzdušným pokusem horní tyčku!

45:49
    Skvělá Hejdova lapačka proti Jenyšovi.

45:19
    Pavel Vencl zastavil dle názoru sudího Lučana protihráče nedovoleným způsobem, konkrétně podražením. Přesilovka pro hosty.

42:16
    ADAM ZBOŘIL obral v útočném pásmu jednoho z protivníků o puk, udělal pár temp a milimetrově přesnou střelou vymetl růžek Hejdovy branky. Bez asistence.

39:03
    Celkem povedená snaha domácích na brněnském brankovišti. Klemenc ani Matouš však puk do sítě kolem tyčky neprotlačili.

36:56
    V hradecké bráně to zase zkusí Tomáš Hejda.

36:56
    Teď už ale nestačil. Z mezikruží vyslal střelu ADAM KOZEL a i když ji Hak vyrazil, měl jsem pocit, že ji bruslí nešťastně ztečoval do brány Lukáš Hercig. Bez asistence.

36:27
    A zase se zaskvěl hradecký muž v masce. Tentokrát rozesmutnil po krásné kombinaci Jakuba Boltvana.

36:04
    Skvělý Hakův beton proti Kupčíkově střele do protipohybu.

33:55
    Na útočné modré si na puk počíhal PAVEL JENYŠ. Před Hakem si nedělal žádné násilí, prostě vystřelil kolem vyrážečky a rozvlnil hradeckou síť. Asistence: Michal Kupčík, Adam Zbořil.

33:29
    Dvořák už mohl střílet, ale nesmyslně hledal ještě volnějšího Adama Zbořila. Ten měl hokejku na druhou stranu.

32:58
    Vepředu jsou teď Hradečtí. Radek Pilař si šikovně vybruslil před brankoviště, ale pak ho skvělým zákrokem rozesmutnil Martin Slezák.

31:46
    Jakub Boltvan nedokázal zakončit brněnskou kombinaci do prázdné brány.

31:28
    Jakubu Weberovi úplně nesedla střela a Vlastimil Hak ho zblízka vychytal.

30:00
    Teď to od Martina Matějčka nebylo až tak tvrdé, ale sudí Lučan je nekompromisní. Dvě minuty za vražení na hrazení.

29:00
    Boltvan s Kozlem ujeli dva na jednoho. Vlastimil Hak však Adama Kozla vychytal vyrážečkou!

27:19
    Pavel Jenyš to zase v útočné třetině přehnal a tenokrát si odpočine za podražení.

26:11
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen je tu čestný úspěch domácích. Ti měli v útočném pásmu dobrý pohyb a na pravé straně se uvolnil Radek Pilař. Následně našel před brankou osamoceného PAVLA VENCLA, který se zblízka nemýlil. Přesilovka je využita. Asistence: Radek Pilař.

25:12
    Daniel Klemenc vyšťoural puk z klubka hráčů a na Slezáka zaútočil bekhendovým výjezdem. Brněnský gólman chytá.

24:37
    Pavel Jenyš (KOM) se nechal v útočném pásmu vyprovokovat a vysloužil si dvě minuty za napadení.

23:04
    Přesilovka, oslabení, Komeťákům je to fuk. Z levé strany prověřil Haka Patrik Štancl a ke snadné dorážce se dostal JAKUB BOLTVAN. Asistence: Patrik Štancl.

21:47
    Také domácí si zahrají přesilovku. Michal Venclík pyká za podražení.

21:39
    Hostům přesilovka ani trochu nevycházela a na to se nemohl dívat PATRIK ŠTANCL. Při zakládání útoku přejel modrou čáru, napřáhl a Hakovi kotouč prosvištěl kolem lapačky do sítě. Bez asistence.

20:46
    Obvyklý obrázek - Martin Matějček po odpískání fauluje. Dvě minuty za faul loktem, početní výhoda pro Kometu.

16:35
    Tomáš Hejda opouští svou klec a nahradí ho Vlastimil Hak. V tomtéž čase je za protesty potrestána dvěma minutami domácí lavička a asistent trenéra je vykázán na tribunu.

16:35
    Na útočné modré číhal ADAM ZBOŘIL a dočkal se přesného pasu od spoluhráče. Dopředu nejel sám, po boku měl hradeckého obránce, a tak se rozhodl vypusitit dělovku. Ta zaplula přesně k tyčce Hejdovy branky. Asistence: Patrik Štancl.

15:32
    Michal Venclík viděl vpravo najetého Dominika Weisse, před nímž zívala prázdná klec. Puk mu ale skákal a hostující útočník ho dobře netrefil.

11:38
    Jeden z hradeckéch útočníků nastřelil z rychlého protiútoku tyčku Slezákovy branky!

10:50
    Jakub Weber udělal za hradeckou branou pár rychlých pohybů, před Hejdou našel volného JAKUBA BOLTVANA, který to měl z hranice brankoviště hodně snadné. Asistence: Jakub Weber, Adam Kozel.

09:12
    Kolem Davida Voříška se přehnal expres jménem PAVEL JENYŠ, cíl určení: růžek Hejdovy branky. Zásilka doručena, Kometa vede 2:0. Bez asistence.

06:18
    Radek Pilař měl v oslabení šanci společně s Tomášem Drašnarem. První jmenovaný však prováhal okamžik na přihrávku a pak už neměl nárok.

05:47
    Adam Zbořil byl v nájezdu podražen, ale jelikož to bylo ze strany, trestné střílení se nepojede. Zbořil přitom ještě vleže málem překonal Hejdu. Nicolas Bureš - podražení.

03:29
    Zločin a trest, přesilovka využita. Adam Kozel našel od mantinelu před bránou stojícího JAKUBA WEBERA, který otevírá skóre utkání. Asistence: Adam Kozel.

03:11
    Hosté si také zahrají přesilovku. Martin Matějček se úplně zbytečně provinil hrubostí.

03:08
    Adam Zbořil přihrával v situaci dva na jednoho Pavlu Jenyšovi, který to ale měl na bekhend a Hejda zasáhl betonem.

00:41
    Při hradeckém přejezdu do útoku se hákováním provinil Pavel Jenyš, takže domácí mají přesilovku.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 27. Vencl (Pilař) - 4. Weber (Kozel), 10. Jenyš, 11. Boltvan (Weber, Kozel), 17. Zbořil A. (Štancl), 22. Štancl, 24. Boltvan (Štancl), 34. Jenyš (Kupčík, Zbořil A.), 37. Kozel, 43. Zbořil A., 52. Koch (Kozel), 55. Boltvan (Weber), 58. Boltvan (Kupčík)

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Hak) - Myslivec, Hofman J., Matějček, Hercig "C", Voříšek, Luštinec, Bureš, Souček - Vencl, Klemenc, Pilař, Gančarčík, Matouš, Šeda, Drašnar, Miškář, Hofman T., Hylena, Chalupa, Malík.
    HC Kometa Brno: Slezák (Jekel) - Kupčík, Zbořil J., Štancl, Koch, Hájek - Zbořil A., Jenyš, Kozel, Račický, Garčic, Boltvan "C", Venclík, Weiss, Dvořák, Weber.

Rozhodčí: Lučan - Horák, Pechánek.