Liberec – Slavia 0:2 (kon.) | Slovácko – Plzeň 2:2 (kon.)
1.FC Slovácko
2:2 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 05.03.2011, 17:20 • Městský stadion Miroslava Velenty seniora • Gambrinus liga

Viděli jsme utkání, ve kterém byla v prvním poločase lepší Plzeň, ve druhé poločase se karta obrátila a v určitých psaážích utkání se hrál fotbal nahoru dolu. Plzeň mohla jít do vedení, kdyby proměnila pokutový kop, avšak Rezek proti Filikovi neuspěl. Slovácko v zápětí vstřelilo vedoucí gol Jiřím Valentou. Nakonec hostům se podařilo vyrovnat 8 minut před koncem z kopačky Jiráčka. Hosté se snažili strhnout vítězství na svou stranu,dokonce vsítili třetí gol Kolářem, který nebyl uznán pro ofsajd. (19:18:58)

90+2
    Hosté střídají. Rezka naradil Brezinský

89
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

88
    Třetí střídání Slovácka. Švancaru nahradil Szmek.

87
    Další tutovka Plzně, Kolářova střela mířící do brány byla naposlední chvíli zblokována jedním domácích hráčů.

85
    Slovácko inkasovalo třetí gol z kopačky Koláře, kterého zastavil praporek pomezního, gol nemůže být uznán.

Dnešní utkání sleduje 5012 diváků.

83
    Plzeň právě vstřelila branku!
    KOlář poslal míč na Rezka který se zbavil kličkou Košúta a přihral na volného PETRA JIRÁČKA, který dopravil míč za záda Filipka.

78
    V zápětí Slovácko střídá podruhé. Ondřejku nahradil Cissé

76
    Slovácko vystřídalo. Kordulu nahradil Vít Valenta.

74
    Švancara vybojoval rohový kop, který sám zahral, nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, který by bránu ohrozil.

73
    Plzeň zahrála rohový kop, avšak nedokázala z něj zahrozit.

71
    Slovácko zahrávalo přímý kop Valentou z 20 metrů,jeho střela šla mimo bránu Plzně.

68
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Slovácko se ujalo vedení. Volešák prihrál míč na hranici vápna JIŘÍMU VALENTOVI, který střelou ke vdálenější tyči překonal Pavlíka.

66
    Plzeňský Rezek však ji neproměnil, nastřelil jen nohy Filipka.

64
    Byla nařízena penalta za ruku Valenty.

61
    Žlutou kartu obdržel hostující Jiráček za simulování v pokutovém území.

59
    Slovácko zahrávalo standartní situaci Valentou, jeho centr hosté odvrátili zase k němu, jeho střela po zemi mířila do rukavic Pavlíka.