Liberec – Slavia 0:2 (kon.) | Slovácko – Plzeň 2:2 (kon.)
1.FC Slovácko
2:2 (1:1)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 05.03.2011, 17:20 • Městský stadion Miroslava Velenty seniora • Gambrinus liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:20.

Příjemné sobotní odpoledne, vítám Vás u sledování online fotbalového zápasu z 19. kola 1. Gambrinus ligy. V dnešním zápase se střetne 1. FC Slovácko s lídrem Gambrinus ligy Plzní. Slovácko v minulém kole nevyužilo výhodu domácího prostředí a prohrálo s pražskou Bohemkou 1:3, dnes budou svěřenci trenéra Soukupa mít opět výhodu domácího prostředí,uvidíme zda se jim podaří obrat o body hostující tým z Plzně. Hostující tým naopak v minulém kole nezaváhal a udolal Hradec Králové dvěma goly v posledních dvaceti minutách, hosté v nastaveném čase jen kosmeticky upravili výsledek na 2:1.

-50
    Něco málo ze statistik před dnešním zápasem. Slovácko se utkalo s Plzní v domácím prostředí celkem v pěti zápasech. Dvakrát zvítězilo Slovácko, v jednom připadě se celky rozešly smírně, a dvakrát uspěl hostující tým.

-44
    Do dnešního zápasu nezasáhne domácí Kubáň, který v minulém zápase dostal čvrtou žlutou kartu a bude si odpykávat trest, základní sestavě domácího celku jej nahradí Reinberk.

1. FC Slovácko: Filipko - Reinberk, Mezlík, Košút, Kuncl - Valenta, Kordula, Volešák, Fujerik - Ondřejka, Švancara

FC Viktoria Plzeň: Pavlík - Limberský, Bystroň, Neuwirth, Trapp - Rajtoral, Horváth, Kolář - Bakoš, Rezek, Ďuriš

Rozhodčí: P. Mikel - L. Gallo, J. Moudrý.

-12
    Na stadion se trousí skupiny fanoušků, dnešní návštěva bude ovlivněna televizním utkáním a slováckými fašankami.

-8
    Uvidíme kolik diváků na konec dorazí na Městský stadion Miroslava Valenty.

-2
    Fotbalisté nastupují na hrací plochu. Slovácko bude hrát v bílých dresech, hostující tým v kombinaci červeno- modré.

1

1
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté se rychle ujali vedeni. První standarní situace utkání. Zahrával ji Horváth na volného Limberského, který míč vrátil hlavičkou do pokutového území, ve skrumáži se nejlépe orientoval MAREK BAKOŠ, který míč netrefil ideálně, ale i tak stačil doskákat za Filipkova záda.

5
    Tempo hry udávají hosté. Horváth uvolnil Rezka, který zpětnou přihrávkou našel v pokutovém území Bakoše, jeho střelu následně vyrazil Filipko na rohový kop, pro míč si došel brankář Filipko.

8
    ...a další střela Horvátha, kterou musel vytahovat Filipko nad bránu. Z následného rohu, žadné nebezpečí nehrozilo

10
    Ondřejka byl faulován na levé straně. Standarní situaci zahrál Švancara, hosté míč odvrátili do bezpečí.

11
    Horváth zahrál rohový kop přes signál, míč se dostal do pokutového území, kde jej hráči Slovácka nedůsledně odkopli, míč se dostal ke Trappovi, který střílel nepřesně.

16
    Plzeň mohla jít do dvoubrankového vedení. Rezek nastřelil tyč Filipkovy branky, po přihrávce Rajtorala.

21
    Centr Švancary odvrátili hosté na rohový kop.Míč letěl na Košúta, který nedokázal mič nasměrovat do brány.

24
    Faul Bakoše na Mezlika.

29
    Domácí se dožadovali pokutového kopu za faul na Ondřejku, po zaváhání Neuwirtha v pokutovém území. Slovácký útočník byl postrčen, ale zákroku dost přidal.

33
    Rajtoral vidí žlutou kartu za faul na Ondřejku.

34
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno. Přímý kop zahrál Valenta do pokutového území,brankář Pavlík je pod tlakem nedůsledně vyboxoval, jen k RADKOVI MEZLÍKOVI, který obloučem míč dopravil do sítě.

37
    Horváth zahrál přímý kop do náruče Filipka.

39
    Švancara umotal Neuwirtha v pokutovém území. Jeho následna střela byla zblokována na rohový kop, který zahrával opět Švancara na vzdalenější tyč, kde našel hlavu Košúta, hlavička byla však slabá, a brankář Pavlík s ní neměl problémy.

45
    Slovácko si na konci prvního poločasu vytvořilo územní převahu, avšak nepřesnými přihrávkami se nedostali na dostřel Pavlikovy branky

Plzeň se ukala již v první minutě vedení, Slovácko rychlá branka otřásla a dlouho se nemohlo dostat do hry, hráči Plzně mohli své vedení navýšit, ale zabranila tomu kontrukce Filipkovy brány po střele Rezka. Slovácko po nedůsledném vyboxování brankáře Pavlíka dokázalo vyrovnat a dostat se zpět do hry o tři body.

46

47
    Školácká chyba Bystroně, který se nechal obrat o míč Švancarou, který jej nacentroval do pokutového území na Ondřejku, který z první jen těsně minul levou tyč Pavlikovy brány.

49
    Švancara vyslal do uličky Fujerika, který po kontaktu v pokutovém území se dožadoval odpískání pokutového kopu, místo toho uviděl žlutou kartu za simulování.

53
    Fujerik potáhl míč po levé straně, nacentroval míč na Švancaru, který jej přizvedl Volešákovi, který pálil bez přípravy nad bránu Pavlíka.

55
    Horvátha střela mířila nad bránu Filipka.

58
    Plzeň poprvé střídá. Bakoše nahradil Jiráček.

59
    Žlutou kartu obdržel domácí kapitán Kordula za faul na Horvátha.

59
    Slovácko zahrávalo standartní situaci Valentou, jeho centr hosté odvrátili zase k němu, jeho střela po zemi mířila do rukavic Pavlíka.

61
    Žlutou kartu obdržel hostující Jiráček za simulování v pokutovém území.

64
    Byla nařízena penalta za ruku Valenty.

66
    Plzeňský Rezek však ji neproměnil, nastřelil jen nohy Filipka.

68
    Slovácko se ujalo vedení. Volešák prihrál míč na hranici vápna JIŘÍMU VALENTOVI, který střelou ke vdálenější tyči překonal Pavlíka.

71
    Slovácko zahrávalo přímý kop Valentou z 20 metrů,jeho střela šla mimo bránu Plzně.

73
    Plzeň zahrála rohový kop, avšak nedokázala z něj zahrozit.

74
    Švancara vybojoval rohový kop, který sám zahral, nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, který by bránu ohrozil.

76
    Slovácko vystřídalo. Kordulu nahradil Vít Valenta.

78
    V zápětí Slovácko střídá podruhé. Ondřejku nahradil Cissé

83
    KOlář poslal míč na Rezka který se zbavil kličkou Košúta a přihral na volného PETRA JIRÁČKA, který dopravil míč za záda Filipka.

Dnešní utkání sleduje 5012 diváků.

85
    Slovácko inkasovalo třetí gol z kopačky Koláře, kterého zastavil praporek pomezního, gol nemůže být uznán.

87
    Další tutovka Plzně, Kolářova střela mířící do brány byla naposlední chvíli zblokována jedním domácích hráčů.

88
    Třetí střídání Slovácka. Švancaru nahradil Szmek.

89
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90+2
    Hosté střídají. Rezka naradil Brezinský

Viděli jsme utkání, ve kterém byla v prvním poločase lepší Plzeň, ve druhé poločase se karta obrátila a v určitých psaážích utkání se hrál fotbal nahoru dolu. Plzeň mohla jít do vedení, kdyby proměnila pokutový kop, avšak Rezek proti Filikovi neuspěl. Slovácko v zápětí vstřelilo vedoucí gol Jiřím Valentou. Nakonec hostům se podařilo vyrovnat 8 minut před koncem z kopačky Jiráčka. Hosté se snažili strhnout vítězství na svou stranu,dokonce vsítili třetí gol Kolářem, který nebyl uznán pro ofsajd. (19:18:58)