HC Slovan – Trenčín 2:5 (kon.) | Banská Bystrica – Zvolen 2:1 (kon.)
sk Středa 09.03.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

Obrovské ovácie, je tu koniec, Banská Bystrica postupuje do semifinále!!!

59:50
    Hudec sa tlačil do prázdnej bránky, puk končí tesne vedľa!

59:30
    Cebák skúšal trafiť prázdnu bránku, je z toho zakázané uvolnenie a vhadzovanie pred Šimonovičom! Hostia si zobrali oddychový čas.

59:00
    Power play Zvolena!!!

56:50
    Ďaloga prihral Balážovi, ten v tutovke trafil iba Šimonoviča! Toto bol fantastický zákrok banskobystrického brankára!!!

51:20
    Šechný v megašanci! Miešal puk úplne sám pred Škrečkom, zvolenský brankár jeho strelu zázračne chytil!!!

49:46
    Leskovjanský bol tým hráčom, ktorý trocha zbytočne fauloval banskobystrického útočníka a ide na dve minúty.

45:46
    Trochta pred Šimonovičom, nedokázal si spracovať puk. Bude sa však vylučovať, Cuník ide na dve minúty a Zvolen bude hrať presilovku.

32:13
    Teraz však Škvaridlo na ľade a Lažo ide na dve minúty! 42 sekúnd presilovky Zvolena 5:3!

30:54
    Zvolenčania budú hrať presilovku, Bambúch ide na dve minúty za hrubosť.

27:08
    Šechný ide na dve minúty, toto bol trocha zbytočný faul.

24:54
    Čierny dostal okrem trestu do konca zápasu aj 5 minút, Banskobystričania teda budú mať výhodu dlhej presilovky.

24:54
    Čiereho zasypalo z hľadiska všetko, čo mali diváci po ruke, je vylúčený do konca zápasu a korčuľuje do šatne! Rumpel sa našťastie pozviechal a už je na striedačke.

24:54
    Hororový moment, Čierny trafil v plnej jazde ľakťom jedného z domácich hráčov, ten leží bezvládne na ľade! Už sú tam nosidlá!

24:40
    Kútny v obrovskej šanci nedal, trafil vedľa bránky!

23:49
    Bánská Bystrica dala gól!
    Domáci opäť vyhrávajú! Hlinka vyhral buly, cez Laža sa dostal puk k Cebákovi a ten delovkou od modrej strieľa druhý gól HC 05!

20:30
    Vzápätí Pucher preváhal vo výbornej pozícii! Dve šance Zvolenčanov za pol minúty!

17:23
    Zvolen dal gól!
    Hostia vyrovnávajú z ojedinelého prootiútoku! Leskovjanský v úniku dvoch na jedného prihral Barinkovi a ten chladnokrvným blafákom do bekhendu prekonáva Šimonoviča!

16:40
    Tománek si krásne spracoval puk a ocitol sa sám pred Škrečkom! Svoj blafák nezakončil úspešne!

12:26
    Tománek zasiahnutý do tváre a hoci Ďaloga protestuje, ide na dve minúty! Presilovka domácich.

9:25
    Tománek vo výbornej pozícii netrafil puk! Táto presilovka sa Zvolenčanom vôbec nevydarila, naopak mohli inkasovať.

7:31
    Zvolenčania si zahrajú prvú presilovku, Weissmann si oddýchne na dve minúty za faul brankára Šimonoviča.

6:36
    Domáci vyhrávajú! Kubka vypálil zo zadnej časti kruhu a umiestnenou strelou otvára skóre!

Richard Blaho

Branky a nahrávky: 7. Kubka (Šechný, Hvila), 24. Cebák (Lažo, Hlinka) - 18. Barinka (Leskovjanský, Hraško)

HC´ 05 Banská Bystrica: Šimonovič - Cebák, Cuník, Vizváry, Kolba, Kubka, Bambúch, Biro, Vantroba - Tománek, Hudec, Sýkora - Lažo, Hlinka, Weissmann - Paľov, Šechný, Hvila - Rumpel, Češík, Kútny.

HKM Zvolen: Škrečko - Čierny, Juraško, Ďaloga, Bokroš, Valach, Hraško, Méry, Zošiak - Otčenáš, Pucher, Chovan - Škvaridlo, L. Jurík, Baláž - Barinka, Trochta, Leskovjanský - Levinskij, M. Jurík, Zuzin.

Rozhodčí: Grečko, J. Konc - Gajan, Novák