Braga – Liverpool 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Porto 0:1 (kon.) | Leverkusen – Villarreal 2:3 (kon.)
Eindhoven – Rangers 0:0 (kon.) | Ajax – Spartak 0:1 (kon.) | Benfica – PSG 2:1 (kon.)
Dynamo Kyjev – Manchester City 2:0 (kon.) | Twente – Zenit 3:0 (kon.)
Benfica Lisabon
2:1 (1:1)
Paris Saint-Germain
Čtvrtek 10.03.2011, 21:05Evropská liga

V nastaveném čase se již nestalo vůbec nic, co by bylo hodno zaznamenat a Benfica poráží francouzského soupeře z Paříže 2:1. Viděli jsme zápas dvou velmi rozdílných poločasů, kdy v tom prvním šance střídala šanci, oba týmy mohly s přehledem vstřelit i více jak tři branky, zůstaly však na té jedné, po změně stran jsme místo šancí viděli dlouhou dobu pouze fauly a samé přerušování, o vítězství Benficy až osm minut před koncem rozhodl střídající Jara. Do odvety však jsou šance obou týmů relativně vyrovnané. (23:00:12)

90+1
    V momentě, kdy byly nastaveny tři minuty, inkasuje žlutou kartu Camara za faul na Saviolu.

90
    Cardozo neprošel přes Cearu a ještě svého soka fauloval.

88
    Saviola křižnou střelou přestřelil hostující svatyni.

87
    Nené už přes Coentraa prošel, z dvaceti metrů však netrefil branku Roberta.

86
    Maurice se až příliš naivně pokusil projít kolem Coentraa.

85
    Poslední střídání dnešního utkání, ze hry odchází Carlos Martins, zahraje si Cesar Peixoto.

84
    Carlos Martins z dvaceti metrů přestřelil hostující branku.

83
    Na druhé straně neprošel přes duo protihráčů Nené a marně se dožadoval odpískání faulu na svoji osobu, vybojoval pouze žlutou kartu pro sebe za přehnané protesty.

82
    Benfica právě vstřelila branku!
    Přeci jen se domácí dočkali! Fabio Coentrao potáhl míč útočnou polovinou a jeho práci přesnou střelou z hranice pokutového území dokonal v gólovou radost Gonzalo Jara!

80
    Hosté se po dlouhé době vydali na útočnou polovinu a hned vybojovali rohový kop, Neného přetažený centr však Maurice vrátil jen k brankáři Robertovi.

78
    Hosté odvrátili míč až na polovinu hřiště, nyní se soustředí výhradně na defensivu.

78
    Maxi Pereira proti dvojnásobné přesile vybojoval autové vhazování u rohového praporku.

77
    Souhru Maxi Pereiry s Carlosem Martinsem zastavil včasným zákrokem Armand.

76
    Jara vybojoval míč u levé postranní čáry, centr na Cardoza však odvrátil Jara, ovšem tlak Benficy začíná narůstat.

75
    Makonda se při zmiňovaném souboji se Saviolou zranil a čtvrt hodiny před koncem jej nahrazuje Makhedjouf.

73
    Celý stadión povstal jako jeden muž po souboji Makondy se Saviolou uvnitř hostujícího pokutového území, kdy obránce PSG sestřelil svého soupeře, píšťalka arbitra Královce však zůstala němá, i když v tomto případě se penalta rozhodně dala pískat.