Hr. Králové – Dobřany 12:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:0 (kon.) | Kert Park Praha – Vlašim 5:4 (po s.s.)
Karviná – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Třinec – Most 2:3 (po s.s.) | Letohrad – Plzeň 1:4 (kon.)
HBC Kladno
8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
HBC Pardubice
Sobota 12.03.2011, 16:00 • Městská hokejbalová aréna v Kladně • CROSSDOCK Extraliga

44:00
    Domácí si přesilovku neužili dlouho, za držení hole je vyloučen domácí Wróbel. Znovu se bude hrát 4 na 4.

43:25
    Za podražení je vyloučen hostující Válek. Bude se hrát 4 na 4.

41:54
    Před koncem zápasu si ještě na trestné odpočine domácí Kudela za držení. Hosté tak mají asi poslední šanci zkorigovat hrozivé skóre.

35:58
    Za nedovolené bránění si jde odpočinout také jeden z Kladenských, při Šímově vyloučení se hosté pokusí aspoň o čestný úspěch.

28:41
    Hosté nezvládají emoce, za napadení je vyloučen Urbanec.

23:31
    Hlaváček byl při své střele zahákován, za což si jde odpočinout kladenský Kopecký. Tento faul se odehrál již při signalizované výhodě hostí, za vysokou hůl si odchází odpočinout i kladenský Soukup. Hosté tak budou hrát dvě minuty 5 na 3.

19:03
    A domácí budou hrát další přesilovku, za sekání je vyloučen Mokříž.

16:43
    Za sekání je vyloučen domácí Wróbel a hosté si zahrají druhou přesilovku v zápase.

11:18
    Za sekání jde ven hostující Hrnčíř a domácí tak na konci první třetiny dostávají možnost zvýraznit svůj náskok.

6:11
    Za sekání je vyloučen Waber a domácí chvíli budou hrát dvojnásobnou přesilovku.

4:22
    Hostující Hlaváček je vyloučen za hákování.

0:55
    Prvním vyloučeným je domácí Hnízdil, který v útočné třetině tvrdě atakoval hostujícího obránce a je vyloučen na 2 + 10 minut. Hosté tak hrají první přesilovku.

Martin Kadlec

Branky a nahrávky: 8. Trčka (Rejthar T., Topolánek), 10. Ogurčák (Trčka), 17. Topolánek (Rejthar T., Ogurčák), 20. Šícha (Nedvěd), 28. Kudela (Šíma), 32. Honický (Wróbel), 36. Hnízdil (Honický), 42. Sýkora (Topolánek)

HBC Kladno: Jirotka, Tvarůžek - Rejthar, Sýkora, Honický, Soukup, Dědič, Kudela - Ogurčák, Topolánek, Trčka, Hnízdil, Kopecký, Wróbel, Šíma, Nedvěd, Šícha
    HBC Pardubice: Paleček, Matrka - Drenko, Kopečný, Mokříž, Hlaváček - Zemánek, Hodr, Merta, Waber, Hrnčíř, Válek, Urbanec, Barva, Krejčí, Gabriel

Rozhodčí: Koskuba, Florián