Hr. Králové – Dobřany 12:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:0 (kon.) | Kert Park Praha – Vlašim 5:4 (po s.s.)
Karviná – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Třinec – Most 2:3 (po s.s.) | Letohrad – Plzeň 1:4 (kon.)
HBC Kladno
8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
HBC Pardubice
Sobota 12.03.2011, 16:00 • Městská hokejbalová aréna v Kladně • CROSSDOCK Extraliga

41:01
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Teď už je to ale další gól v Palečkově síti. Střelou přímo po buly se prosadil SÝKORA.

35:06
    Po přihrávce Honického pálil z boku od modré HNÍZDIL, jeho střela olízla tyčku a zapadla do branky. Kladenští pokračují v exhibici a zvyšují na 7:0.

31:29
    HONICKÝ předvedl parádní sólovou akci. Na modré obehrál hráče, kolem dalšího se pěkně obtočil a krásnou ranou do šibenice svoji akci zakončil - 6:0.

27:27
    KUDELA vystřelil od modré čáry a jeho rána doplachtila až do branky. Pro Kudelu je to jeho první gól v extraligové kariéře, a tak si nechává míček jako suvenýr. Kladno vede již 5:0.

19:45
    Domácí se v přesilovce znovu prosazují. Z mezikruží vystřelil Nedvěd, jeho ránu však zastavila tyčka. ŠÍCHA byl však pozorný a baseballově dorazil Nedvědovu střelu do branky.

16:04
    První kladenský útok se prosazuje i potřetí, z náporu v úvodu třetiny se prosazuje TOPOLÁNEK, který po kombinaci v útočné třetině zakončoval z kruhů do odkryté branky.

9:54
    V dalším útoku se už ale domácí prosazují, OGURČÁK si vyměnil role s Trčkou a tentokrát se nemýlil. Kladno vede 2:0.

7:42
    Rejthar na modré uvolnil TRČKU, který propálil Palečka a domácí tak vedou 1:0.

Martin Kadlec

Branky a nahrávky: 8. Trčka (Rejthar T., Topolánek), 10. Ogurčák (Trčka), 17. Topolánek (Rejthar T., Ogurčák), 20. Šícha (Nedvěd), 28. Kudela (Šíma), 32. Honický (Wróbel), 36. Hnízdil (Honický), 42. Sýkora (Topolánek)

HBC Kladno: Jirotka, Tvarůžek - Rejthar, Sýkora, Honický, Soukup, Dědič, Kudela - Ogurčák, Topolánek, Trčka, Hnízdil, Kopecký, Wróbel, Šíma, Nedvěd, Šícha
    HBC Pardubice: Paleček, Matrka - Drenko, Kopečný, Mokříž, Hlaváček - Zemánek, Hodr, Merta, Waber, Hrnčíř, Válek, Urbanec, Barva, Krejčí, Gabriel

Rozhodčí: Koskuba, Florián