Kometa Brno – Havlíčkův Brod 8:2 (kon.) | Olomouc – Přerov 9:0 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 3:7 (kon.)

Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec nakonec zvítězil za stavu 4:5 po střele DRAHOŠE JEBAVÉHO. Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji hezký zbytek dne.

60:01

Ke konci třetí třetiny se zdálo, že je rozhodnuto po brance jihlavského Anděla, ovšem hostům se ještě podařilo vyrovnat, tudíž nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

59:02
    DANIEL ŠEPS střílel z mezikruží do pravé šibenice Svobodovy brány.

57:50
    Szathmáry střílí vysoko nad bránu hostů.

55:51
    Drahoš Jebavý (HKR) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

55:28
    Dukla právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ ANDĚL strhl vedení na stranu Dukly střelou z mezikruží.

53:52
    Mahút střílí na bránu od modré, ovšem trefil pouze hráče stojícího před ním.

53:03

52:40
    Klaus projel obranou hostů jako nůž máslem, ovšem v koncovce tak úspěšný nebyl.

51:45
    Od modré vystřelil Szathmáry, ovšem trefil pouze beton brankáře.

51:03
    Tomáš Hofman (HKR) odjel na trestnou lavici za vysokou hůl na dvě minuty.

49:00
    Střela Hotaře končí v ochranné síti.

48:30
    Kašpar trefuje beton brankáře hostů.

47:28
    JIŘÍMU SEVEROVI se podařilo vyrovnat střelou těsně vedle Hejdovi brusle.

46:35
    Opět zakázané uvolnění, tentokrát hostů.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 15. Anděl (Bambula), 40. Cívka (Bambula, Anděl), 48. Severa (Beran), 56. Anděl (Szathmáry, Bambula) - 22. Šeps (Jebavý), 23. Hofman (Klemenc), 37. Hofman J., 60. Šeps (Hofman J.), 61. Jebavý (Pilař)

HC Dukla Jihlava: Svoboda - Cívka, Brussmann, Port, Čermák, Szathmáry, Pospíchal - Severa, Kašpar, Beran, Kutlák, Anděl, Hotař, Mahút, Bambula, Klaus, Dvořák
    Královští lvi Hradec Králové: Hejda - Myslivec, Hofman J., Zahradník Voříšek, Havránek, Luštinec, Bureš - Šeps, Vencl, Jebavý, Klemenc, Pilař, Pumr, Šeda, Drašnar, Drobný, Miškař, Hofman T., Chalupa, Hylena

Rozhodčí: Dostál - Rapil, Dostál