Jaroslavl – Riga 5:4 (po pr.) | Petrohrad – Mytišči 1:3 (kon.)
Atlant Mytišči
Středa 16.03.2011, 17:00Play-off KHL

Přeji Vám hezký zbytek večera a někdy opět na počtenou. (19:24:47)

Mytišči tak snižuje stav série na 2:3 a v pátek se pokusí o její srovnání.

Málem jsme se dočkali prodloužení, to by ale nesměl Obšut vsítit čtyři minuty před koncem gól. Výhru hostí pak stvrdil zásahem do opuštěné branky Lewandowski.

60:00

59:32
    Mytišči právě vstřelilo branku!
    Je pravděpodobně rozhodnuto! Třetí trefu Atlantu přidává střelou do prázdné klece EDUARD LEWANDOWSKI! Asistence: Fedor Fedorov.

59:06
    A SKA si zahraje i v šesti proti čtyřem. Za podražení cestuje na trestnou Ilya Gorokhov.

58:44
    Petrohrad bude hrát bez brankáře!

58:44
    Oddechový čas pro domácí!

57:23
    Artyukhin překonal sice také Barulina mezi betonama, puk ale odklouzal mimo hostující svatyni!

56:11
    V přesilové hře se prosazuje JAROSLAV OBŠUT, jehož střelu nejdříve Štěpánek vyrazil, dorážka slovenského hráče ale proletěla českému gólmanovi mezi nohama! Bez asistence.

49:42
    Nepřesnosti znemožńují oběma mužstvům vymyslet nějakou zajímavou příležitost, která by mohla rozhodnout toto klání.

48:30
    Nyní měli dost co na práci oba gólmani, kteří jsou hlavními postavami celého utkání, ne-li i celé série.

47:31
    Hra se odvíjí hlavně ve středním pásmu, občas se nějaký tým podívá i do útočného.

46:24
    But našel mezi kruhy Sushinského, jeho zakončení si ale nenašlo místo mezi třemi tyčemi!

45:43
    Ve třetí části lze zatím pozorovat, jak moc se bojí obě mužstva inkasovat, a hledí si tak pečlivě svých obranných povinností.

44:54
    Nepryayev hledal rychlou přihrávkou své spoluhráče před bránou, puk ale jen proletěl brankovištěm na opačnou stranu třetiny.

43:51
    Icing SKA znamená stěhování hry do obranného pásma domácího mužstva.

42:43
    Na druhé straně se hostům nedaří vyslat jakýkoliv projektil na Štěpánka, Petrohrad zatím v defenzivě hraje skvěle.

41:29
    Velká skrumáž před hostující klecí, domácí ale nedokázali překonat hradbu šesti těl v podobě hráčů Mytišči!

40:43
    But prozkoušel Barulina z levého kruhu, gólman Atlantu jeho střelu vyrazil.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:47.

V prostředním dějství se jezdilo velkými rychlostmi oběma směry, ke gólům to však nevedlo. Snad se nějakých branek dočkáme v poslední části.

40:00

39:19
    Irglův pokus mezi betony nenechal Štěpánek za sebe proniknout.

38:37
    Bulis sice zamířil s pukem do útočné třetiny, tam ho o něj ale čistě připravili domácí beci.

Štěpánek už stojí na bruslích, hra může pokračovat.

37:37
    Nepryayev srazil svým pozadím povyjetého Štěpánka, který zůstává ležet na zemi!

36:37
    Afinogenov hezky pronikl podél pravého mantinelu, těsně pře zakončením mu ale touš vypíchl Maxim Semenov.

35:53
    Další útok Atlantu zastavuje zakázané uvolnění.

35:09
    Ránu od červené čáry vyrazil Štěpánek betonem do ochranné sítě.

33:51
    Petrohrad krouží v rohu útočného pásma. Je to jako začarovaný kruh, ze kterého se nemohou hráči SKA dostat.

32:41
    Lewandowski zadovkou našel Fedorova, jehož střelu ale domácí brankář vykryl.

31:59

31:25
    Lewandowski se proháčkoval až před Štěpánka, ten se ale překonat nenechal!

30:33
    Mytišči odpaluje kotouč do bezpečí.

29:59
    Ilya Gorohov (MYT) vyinkasoval dvě minuty za hákování.

29:24
    Brylin ujížděl po pravé straně, jeho střelu zápěstím zachytil Barulin do lapačky.

28:22
    Weinhandl se snažil objet Barulinovu bránu, a zasunout pak do ní touš, beton hostujícího gólmana byl ale rychlejší.

27:39
    S Mozjakinovým projektilem od modré neměl Štěpánek žádný problém.

26:54
    Hra se uklidnila, SKA i Atlant si hledí pořádného bránění.

25:39
    Nyní chvíli útočí i hosté, kteří jsou v prostřední třetině trochu zakřiknutí. Jejich střely ale míjí Štěpánkovu svatyni.

24:33
    Sushinsky obdržel kotouč zpoza brány, sám před Barulinem ale nedokázal rychle zpracovat puk, a tak o něj přišel!

23:44
    Hraje se sice z jedné strany na druhou, nikdo však ještě pořádně nevystřelil.

22:32
    Při domácí snaze skórovat byl Barulin zasažen hokejkou do masky. Naštěstí se rychle oklepal a hraje dál.

21:40
    Petrohrad ještě nepustil svého soupeře z jeho obranného pásma, chybí mu ale zakončení.

20:41
    Čajánek by natlačen na Barulina, hostující klec byla posunuta. Buly po pravici brankáře Mytišči.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:56.

Lepším celkem byl v úvodní části Atlant, na počet vstřelených branek je však stav vyrovnaný. Oba týmy se prosadili v početních výhodách, Mytišči dokonce ve dvojnásobné.

20:00

19:16
    Nahozený puk ze středního pásma raději Štěpánek podržel.

18:33

18:14
    Atlant se snaží prosadit i v klasické přesilové hře, zatím ale bez úspěchu.

17:10
    Mozjakin vypálil bombu od modré, Štěpánek ji vyrazil jen k Irglovi. Ten našel ještě lépe postaveného JANA MARKA, který doklepl kotouč do domácí klece! Asistence: Zbyněk Irgl, Sergei Mozjakin.

16:33
    SKA jde do tří! Daniil Markov odjíždí na trestnou za podražení.

15:12
    Dvě minuty za sekání obdržel Denis Denisov (PET).

14:17
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Nahozený touš Vishnevského od modré tečoval před hostujícím gólmanem EVGENY ARTYUKHIN. Asistence: Vitaly Vishnevsky.

13:43
    Pavel Trahanov (MYT) byl vyloučen za hrubost.

12:56
    Domácí mají problémy s rozehrávkou, protože Atlant vysoko napadá.

12:07
    Icing SKA a komerční přestávka.

11:04
    Petrohrad se zatím k ničemu vážnějšímu nedostal, zřejmě vyčkává na svou šanci.

10:08
    Hráči Mytišči si stále drží svůj tlak z přesilovky, jenže jejich střely jsou nepřesné.

9:34

9:03
    Weinhandl získal kotouč a ihned sbírá vteřinky kroužením ve střední třetině.

8:23
    Bykov pálil od modré, jeho rána však letěla nad.

7:34
    Maxim Rybin (PET) si vysloužil dvouminutový pobyt na trestné za podražení.

7:23
    Hostům se sice s obtížemi, ale přece jen podařilo proniknout do útočného pásma.

6:31
    Atlant ujížděl ve dvou proti jedinému bekovi Petrohradu, střílející Bulis ale našel jen Štěpánkovu lapačku!

5:56
    Markův pokus zápěstím byl zblokován.

00:01

Úterní zápas Magnitogorsku s Omskem se protáhl až na minut sto deset, uvidíme tedy, zda se v tomto utkání nedočkáme ještě delšího nastavení.

V pondělí doma Mytišči prohrálo s Petrohradem až gólem v prodloužení, kdy se v 79. minutě prosadil Brylin. Aktuální stav série je tak 3:1 pro SKA.

SKA Petrohrad: Štěpánek (Sokolov) – Vishnevsky, Denisov, Markov, Semenov A., Grebeshkov, Berdyukov, Fransson – Kryukov, Martensson, But, Průcha, Čajánek, Brylin, Sushinsky, Rybin, Artyukhin, Afinogenov, Panov, Weinhandl.

Atlant Mytišči: Barulin (Andrjuchov) – Tracahnov, Obšut, Semenov M., Chomickij, Bykov, Gorochov – Mozjakin, Lewandowski, Neprjaev, Petrov, Musatov, Upper, Fedorov, Gluchov, Irgl, Nesterov, Marek, Bulis, Lee.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 15. Artyukhin (Vishnevsky) - 18. Marek (Irgl, Mozjakin), 57. Obšut, 60. Lewandowski (Fedorov)

Atlant Mytišči: Barulin (Andrjuchov) – Trakhanov, Obšut, Semenov M., Khomitsky, Bykov, Gorokhov – Yepanchintsev, Mozjakin, Lewandowski, Nepryayev, Petrov, Upper, Fedorov, Glukhov, Irgl, Nesterov, Marek, Bulis, Li.