HK Poprad
sk Neděle 20.03.2011, 18:00Tipos Extraliga (SR)

58:27
    Bánská Bystrica dala gól!
    Tak predsa len domáci znižujú! Češík prihral spoza bránky Hvilovi a ten zblízka zamietol puk do bránky!

57:55
    Cebák trafil len Lundberga, ktorý mohol dať do prázdnej bránky! Cebák mu v poslednej chvíli vypichol puk!

57:29
    Jasečko ide na dve minúty, hra prerušená, Banskobystričania teraz budú hrať 6:4!

56:00
    Domáci si zobrali oddychový čas, teraz budú musieť vrhnúť všetky sily do útoku. Uvidíme, či a kedy siahnu aj k odvolaniu brankára. Už to aj urobili, POWER PLAY!

50:55
    Na ľade sa poriadne pritvrdzuje! Češík s Kuľhom sa postrkali a obaja idú na dve minúty.

49:20
    Sýkorov útočný faul, domáci útočník ide na dve minúty a to je dobrá správa pre Popradčanov.

46:55
    Škovira vystrelil, Šimonovič len vyrazil k Lundbergovi a ten sa pokúšal zblízka zasunúť puk do bránky, to bola obrovská šanca! Banskobystrický brankár opäť zasiahol.

39:21
    Cebák zlyhal tesne pred Lipovským, následnú delovku Bambúcha likviduje popradský gólman ďalším famóznym zákrokom!

38:10
    Svitana zrazil pred bránkou Rumpela a ide na dve minúty, presilovka domácich!

36:54
    Bitka, Lažo teraz vyzliekol z dresu Daniela Brejčáka! Už ich oddelil rozhodca, Brejčák sa Lažovi smeje do tváre. Obaja pôjdu pochopiteľne na trestnú lavicu.

36:27
    Škovira úplne sám pred Šimonovičom, to bola obrovská šanca! Bystrický gólman skvele zasiahol a udržal svoj tím nad vodou!

33:17
    Lažo atakoval vysokou hokejkou Wanviga, keď mu oplácal a ide na dve minúty. Poprad bude hrať presilovku.

30:52
    Paločko sa vrhol pod nohy Hvilu, ten padol a Paločko ide na dve minúty. Domáci si zahrajú ďalšiu presilovku.

30:10
    Cebák v obrovskej šanci! Rýchlo sa uvolnil po Paľovovej prihrávke, ale trafil len Lipovského!

29:05
    Škovira vo výbornej pozícii, z medzikružia z otočky trafil len vybehnutého Šimonoviča!

26:34
    Kuľha atakoval Bambúcha, ten padol na ľad. Vylúčení však budú obaja, lebo Bambúch podľa rozhodcu filmoval! Bambúch dostáva osobný trest, kým Kuľha dvojminútový. Domáci budú hrať presilovku.

19:58
    Poprad dal gól!
    Tretí úder kamzíkov v presilovke! Škovira si pekne počkal, potom poslal puk Kuľhovi a ten, hoci bol trocha z uhla, pohotovo zakončuje!

18:28
    Sýkora trocha zbytočne fauloval Wanviga a už sedí na trestnej lavici, hostia si zahrajú presilovku.

15:51
    Hostia vyhrávajú! Dôrazný Wanvig vybojoval puk pri mantineli, prihral Svitanovi a ten zblízka druhýkrát prekonáva banskobystrckého brankára!

11:45
    Tománek dostal krásnu krížnu prihrávku a ocitol sa sám pred Lipovským, ktorý jeho pokus bravúrne likviduje!

9:48
    Je vyrovnané! Po prihrávke spoza bránky sa puk dostal cez Svitanu a Wanviga až ku Kopeckému, ktorý neváhal a z prvej prekonáva Šimonoviča!

9:25
    Tománek posunul Hvilovi a ten z medzikružia vypálil tesne vedľa bránky!

4:26
    Domáci vyhrávajú! Češík nahodil puk pred bránku, Suchý ho odrazil len k Rumpelovi a ten úplne sám pred Lipovským otvára skóre!

1:50
    Klouda ide na dve minúty, domáci si zahrajú presilovku.

1:40
    Šechný priťukol Tománkovi a ten pri pravej Lipovského žrdi trafil len do popradského brankára!

Richard Blaho

Branky a nahrávky: 5. Rumpel (Češík), 59. Hvila (Češík) - 10. Kopecký (Wanvig, Svitana), 16. Svitana (Wanvig), 20. Kuľha (Škovira, Suchý)

HC MONACObet Banská Bystrica: Šimonovič - Cebák, Cuník, Vizváry, Kolba, Kubka, Bambúch, Biro, Bendík - Lažo, Hudec, Weissmann - Tománek, Hlinka, Hvila - Paľov, Šechný, Sýkora - Rumpel, Češík, Kútny.

HK Poprad: Lipovský - J. Brejčák, Suchý, Jasečko, D. Brejčák, Kramár - Kuľha, Lundberg, Škovira - Kroták, Klouda, Rapáč - Hudec, Svitana, Wanvig - Vandas, Mlynarovič, Paločko.

Rozhodčí: Ország, D. Konc - Bundil, Tvrdoň