Úterý 22.03.2011, 18:10 • Werk aréna • Generali play off Tipsport extraligy

70:00
    Slavia právě vstřelila branku!
    Nájezdy tedy vyhráli hosté zásluhou TOMÁŠE POSPÍŠILA!

David Květoň musel proměnit, jeho střela však mířila nad branku!

Druhým nájezdníkem za Slavii byl Tomáš Pospíšil. Zvolil střelu mezi betony a poslal Slavii do vedení! 0:1

69:30
    Vyloučen byl Tomáš Svoboda, který se provinil podražením. V případných nájezdech tedy bude svému celku chybět.

68:38
    Přečíslení Slavie zastavuje parádní rybičkou Josef Hrabal!

65:55
    Obrovská šance pro Vondrku! Hostující forward stál sám před Hamerlíkem, brankář Třince jej dokázal vychytat!

64:57
    Lukáš Krajíček poté ještě sekl Kopřivu přes betony a dostane dvouminutový trest. Slavii se naskytá přesilovka 4 na 3.

64:57
    Obrovská šance pro Krajíčka! Peterek nejprve vybojoval puk, poté jej přiťuknul Krajíčkovi do jízdy. Třinecký bek mířil mezi betony, Kopřiva je dokázal včas zaklapnout!

62:35
    Hosté šli v přečíslení 3 na 1! Finální přihrávku Sklenáře na Jelínka však zastavil vracející se Zíb!

59:35
    Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři vyrovnávají! Velký kolotoč v pásmu hostů předvedla speciální formace! Kotouč se přes Bonka a Růžičku dostal až k JOSEFU HRABALOVI, který střelou do odkryté klece vyrovnal na 2:2! Asistence: Martin Růžička, Radek Bonk.

59:22
    Oceláři to zkoušejí se šesti bruslaři v poli.

Utkání sleduje 4961 diváků.

57:15
    Tomáš Žižka neudržel své nervy, od rozhodčích proto vyfasoval desetiminutový osobní trest.

48:12
    Hosté jdou opět do vedení! Po buly v pásmu Třince se kotouč dostal k JIŘÍMU DOLEŽALOVI, který přesnou ranou do horního rohu Hamerlíkovy branky posílá svůj tým do vedení! Asistence: Petr Jelínek.

44:36
    Lojek poslal puk do jízdy Polákovi, ten přihrál najíždějícímu Polanskému, kterého odstavil jeden z hostujících hráčů!

42:06
    Nepodařilo se jim však přihrát a do protiútoku se mohl vydat Svoboda. Toho nedovoleně zastavil Stanislav Hudec, který mu přesekl hokejku. Slavia si zahraje přesilovku.

36:26
    Aktivita Ocelářů znamená další vyloučení na straně Slavie. Nedovoleným bráněním se provinil Petr Kadlec.

31:27
    Domácí si zahrají další přesilovku. Vyloučen byl Tomáš Žižka, který na modré nepříjemně srazil Poláka. Hostující bek si odsedí dvě minuty za podražení.

20:30
    Oceláři srovnávají krok! Ke střele od modré se dostal LADISLAV KOHN, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Josef Hrabal, Martin Růžička.

19:46
    Z nepřehledné situace mezi kruhy dokázal vydolovat puk Martin Adamský, který svou střelou trefil jen tyč hostující branky!

19:20
    Domácí forward si alespoň vynutil faul bránícího Miroslava Třetiny, který se provinil hákováním.

11:46
    Také hosté si zahrají přesilovku. V pokračujícím tlaku Slavie se faulem provinil Bryan McGregor, který podražením zastavil celou akci hostů.

10:29
    Celá akce končí těžkým zákrokem Hamerlíka, který zastavil kotouč na brankové čáře!

06:05
    Svoboda zvolil bekhendovou kličku, Hamerlík jeho úmysl vystihl a zmařil hostům vstřelení další branky!

06:05
    Hosté jsou kompletní. Do šance se dral Svoboda. Domácím nezbývalo nic jiného než ho zastavit faulem. Tomáš Svoboda si svou šanci zopakuje tváří v tvář brankáři Hamerlíkovi.

03:58
    Vyloučen byl tedy Tomáš Žižka, který podražením zastavil domácího kapitána.

03:20
    V obrovské šanci se ocitl Ladislav Kohn! Domácí forward ale ani nadvakrát nedokázal prostřelit brankáře Kopřivu!

00:44
    Hostům se podařilo dostat puk ze třetiny a založit rychlý protiútok. Po kombinaci po ose Vondrka - Třetina - Pospíšil se puk dostal k zakončujícímu TOMÁŠI POSPÍŠILOVI, jenž otevřel gólový účet zápasu! Asistence: Michal Vondrka, Miroslav Třetina.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 21. Kohn (Hrabal, Růžička), 60. Hrabal (Růžička, Bonk) - 1. Pospíšil (Vondrka, Třetina), 49. Doležal (Jelínek), 70. Pospíšil

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Krajíček,Hrabal - Růžička, Bonk, Varaďa - Květoň, Polanský, Polák - Adamský, Peterek, Kohn - Hrňa, McGregor, Orsava.
    HC Slavia Praha: Kopřiva (Furch) - Žižka, Kadlec, Kuboš, Roth, Vašíček, Krejčík, Kolařík - Tomica, Svoboda, Vondrka, Jelínek, Jaškin, Pospíšil, Krenželok, Poletín, Micka, Doležal, Endál, Třetina, Sklenář

Rozhodčí: Šindler, Fraňo - Pešek, Jelínek