Č. Budějovice B – Králův Dvůr 0:0 (kon.) | Ml. Boleslav B – Kunice 2:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Ovčáry 1:3 (kon.)
Jablonec B – Žižkov B 2:2 (kon.) | Karlovy Vary – Písek 1:1 (kon.) | Hlavice – Č. Lípa 2:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav B
2:2 (1:0)
TJ Kunice
Sobota 26.03.2011, 10:15 • Městský stadion v Mladé Boleslavi • Česká fotbalová liga

Boleslav trestuhodně nedokázala udržet vedení 2:0 a houževnaté Kunice si díky zvýšené aktivitě ve druhém poločase došly pro jeden bod za remízu 2:2. (12:10:14)

90+1
    Havlíček (KUN) vidí žlutou kartu.

90
    Nastavují se dvě minuty.

86
    Boleslav střídá: Fabiána vystřídal v Dudka.

86
    Kunice právě vstřelily branku!
    A je to tady, TOMÁŠ HAVLÍČEK vyrovnává na 2:2! Brankář Michňa sice balón vyškrábl před sebe, ale byl s ním už za brankovou čarou.

82
    Trenér Kunic sáhl k poslednímu střídání. Kounovského nahradil na hřišti Koubek.

72
    Jiří Schubert upaloval sám na brankáře Šilhavého, ale svůj brejk nedokázal proměnit! Do by mohlo domácí ještě mrzet.

68
    Ze hřiště jde i domácí Duranski, nahrazuje ho Svoboda.

68
    V boleslavském útoku nahradil Volfa Hadziresic.

65
    MATĚJ BRABEC se po dvacetiminutovém pobytu na hřišti trefuje hlavou a snižuje na rozdíl jediné branky.

62
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    MAREK VOLF navyšuje svým druhým gólem v utkání vedení Mladé Boleslavi na 2:0.

60
    Zelinku nahradil v sestavě Kunic Balšánek.

54
    Brankář Kunic Šilhavý chtěl po rohu rychle rozehrát, ale Zbrožek se mu připletl do cesty, a tak ho postrčil. Gólman se pak teatrálně sesunul k zemi, jakože byl sám faulován. Sudí Dujsík představení oceňuje žlutou kartou pro Zbrožka (MBL).

46
    Do druhého poločasu nastoupil v sestavě hostí místo Kordiaka Brabec.

46

Převahu v prvním poločase vyjádřila Mladé Boleslav jedinou brankou, kterou vstřelil v 10. minutě Volf. Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

27
    Velkou šanci hostujícího celku teď zlikvidoval brankář Michňa. Ránu vyrazil na roh.

26
    Kunice se dostaly poprvé do menšího tlaku. Po něm zahodil na protější straně šanci Schubert,