Sparta B – Sokolov 0:1 (kon.) | Třinec – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Most – Znojmo 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha B
0:1 (0:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 26.03.2011, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Na Xaverově je pro dnešek dobojováno, fotbalisté Baníku Sokolov se stávají teprve druhým celkem, který z deseti zápasů zde dokázal porazit rezervu Sparty. Jedinou brankou utkání se o odvoz tří bodů postaral Darida.

90+2
    Sparťané již nemají dostatek sil nějak ohrozit hostující branku a utkání spěje ke svému závěru.

90
    Sudí Příhoda k dnešním devadesáti nastavuje další dvě minuty, tolik chybí svěřencům Radoslava Látala k cenému vítězství ze hřiště soupeře.

89
    Taktické střídání hostů, Daridu střídá Šmerda.

87
    Rada dokázal propasírovat přihrávku mezi hostující obranou na Krajáka, jenž osamocen v pokutovém území poslal míč pouze do Dvořáka, který mu však výborným vyběhnutím výrazně snížil střelecký úhel.

84
    Mladým Sparťanům stále chybí jakýkoliv náznak myšlenky, která by mohla překvapit obranu západočeského celku.

81
    Poslední střídání domácích, hrotový útočník Kraják jde na hřiště za stopera Doležala, Sparťané vsází vše na jednu kartu.

79
    Glaserův centr snadno odvrátil Dřížďal.

77
    Sparťané jsou v posledních minutách přece jen aktivnějším týmem, jak by také aktuální stav na ukazateli skóre vyžadoval, ovšem hosté brání velmi zodpovědně a nepouští soupeře do zakončení.

75
    Druhá změna v aktuální jedenáctce Sparty, ve středu pole Pavelku nahrazuje Jakub Rada. Fotbalista, který právě proti Sokolovu zachránil v posledním kole loňské sezóny vyrovnávající brankou druhou ligu pro svůj celek.

72
    Hosté získali možnost standardní situace v hloubi útočné poloviny, Šindelářův centr na malém vápně odvrátil Doležal.

70
    Jánoš neobešel Hanzlíka a sám skončil s míčem v zámezí.

67
    Oba týmy v posledních minutách chybují v rozehrávce, čímž jsou na hony vzdálené soupeřově "šestnáctce", nicméně současná situace určitě daleko více vyhovuje hostujícímu Baníku.

64
    Dnešní druholigovou bitvu na Xaverově sleduje 410 diváků.

63
    Poprvé střídají i hosté, ve středové formaci nahradí Dittrich Vaněčka.

60
    Druhou branku Sokolova měl na své kopačce Duchnič, jenž se prosadil v pokutovém území, následně první střelecký pokus i následnou dorážku Zítka zneškodnil a daleko od vlastní branky odkopl míč Polom.