Brno jun. – Opava 2:2 (kon.) | Frýdek-Místek – Uničov 0:1 (kon.) | Zlín B – Kroměříž 1:2 (kon.)
Vítkovice – HFK Olomouc 0:0 (zruš.) | Břeclav – Slovácko B 0:2 (kon.) | Líšeň – Hulín 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
0:1 (0-:-1)
SK Uničov
Sobota 26.03.2011, 10:15 • stovky • Moravskoslezská fotbalová liga

Utkání skončilo těsným vítězstvím hostu .Domácí měli v utkání několik
    gólových šancí ale svoji převahu v závěru utkání nezúročili.Radovat z vítězství se můžou tedy hosté z Uničova.

88
    Tlak domácích se ještě zvětšuje ovšem bez efektu

87
    Hosté střídají přišel Fiala odešel Řehák

79
    Domácí přidali na důrazu a dvakrát po sobě ohrozili branku Prokeš a Staněk .

69
    Domácí opět vyvíjejí aktivitu ovšem bez gólového efektu když v koncovce jsou zatím bezzubí.

67
    V domácím družstvu došlo k prvnímu střídání kdy místo Chýlka nastoupil Maceček

Dnešní utkání sleduje 785 diváků.

47
    Po faulu na domácího hráče rozhodčí neponechal výhodu , při které si hosté vstřelili vlastní branku.Domácí publikum se právem zlobilo na hlavního rozhodčího.

46

První poločas skončil domácí byli v úvodu utkání jasně lepší ale svou převahu nedokázali brankově zúročit.Hosté se dostali do hry v polovině první půle kdy se hra vyrovnala.V 33´ šli hosté do vedení po rychlém brejku z pravé strany přeloboval brankáře Prepsla útočník hostů Sostřonek.

41
    Žlutou kartu obdržel hráč hostů Kyselý

37
    Žlutou kartu obdržel hráč domácích Grussman

33
    Uničov právě vstřelil branku! Branku vstřelil SOSTŘONEK.

Branky: 33. SOSTŘONEK

Karty:   37. Grusman (FRM) - 41. Kyselý (UNI)

FK Frýdek-Místek: Prepsl,Švrček,Hrdlička,Staněk K.,Literák,Kerbr,Chýlek,Dvořák,Biolek,Grussmann,Prokeš H.
    SK Uničov: Uvízl,Vejvoda,Heinz,Kyselý,Hrubý,Švajda,Řehák,Novosad,