Příbram – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Ostrava – Liberec 0:0 (kon.) | Jablonec – Sparta 2:1 (kon.)
FK Příbram
0:1 (0:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 02.04.2011, 16:00 • Adidas Aréna • Gambrinus liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Předpokládaná sestava PŘÍBRAM:
    Hruška - Plašil, Ricka, Štochl J., Pleško - Pilík T., Tarczal, Videgla, Koukal (Papšys) - Huňa, Štochl M. - Absence: Klesa, Nohýnek.

Předpokládaná sestava BOHEMIANS 1905:
    Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Moravec, Držík, Kraus, Štohanzl - Škoda, Hartig. - Absence: Kaufman.

1. FK Příbram: Hruška - Plašil, Ricka, Štochl J., Pleško - Pilík P., Tarczal, Pilík T., Divíšek - Koukal Huňa.

Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Bartek, Sedláček, Kraus, Štohanzl - Škoda, Hartig.

Rozhodčí: Královec, Kordula, Wilczek

1

3
    Oba týmy nastoupili na hrací plochu velmi sebevědomě, ale zatím je utkání bez šancí.

5
    Bohemians se tlačí do útoku už od prvních minut. Ve slibné šanci se ocitl Hartig, ale zastavil ho praporek pomezního rozhodčího.

6
    Příbram se dostala k první rohu v utkání, ale nic z něj nevytěžila.

9
    Huňa se pokoušel o první střelu utkání, ale jeho pokus byl zblokován.

10
    Pohlednou akci příbramského mužstva zazdil špatným centrem Divíšek.

13
    Bohemians se čim dál tim více tlačí do útoku. Krouží kolem příbramského vápna, ale zatím není schopna proniknout přes příbramský obranný val dirigován Štochlem J.

16
    První přesný centr v podání příbramského mladíka Pilíka P. odvrací pozorná obrana Bohemians.

18
    První velká šance hostí, nebezpečnou střelu na Hrušku vyslal Štohanzl.

19
    A hned na druhé straně snad stoprocentní šance Koukala, který nedokázal zcela osamocený na malém vápně překonat hlavičkou Sňozíka.

20
    Z důvodu zranění odstupuje útočník Bohemians 1905 Hartig a je nahrazen Nešporem.

23
    Závar před brankou hostí. Bohemians se osvobozují odkopem.

26
    Za zbytečný faul na půlce domácích vidí žlutou kartu hostující Kraus.

29
    Hra je momentálně velmi rozkouskovaná a míč lítá z kopaček domácích na kopačky hostů. Fotbal zatím není moc pohledný.

33
    Sňozíka v bráně prověřil z přímého volného kopu Koukal.

35
    Střela Krause z 25 metrů míří 3 metry vedle Hruškovi branky.

36
    Rychlý kontrast hostí z několika přihrávkami na jeden dotek zakončuje Škoda, Hruška ovšem chytá.

40
    Domácí hráč Pilík T. vidí žlutou kartu.

42
    Slibná šance hostí z rohového kopu končí po hlavičce Nešpora těsně vedle pravé tyče gólmana Hrušky.

45
    V závěru prvního poločasu měla šanci Příbram z přímého volného kopu, ale Pilíkův centr byl nepřesný.

První poločas je za námi, utkání není pro diváky nikterak pohledné, vidíme tradičně řadu nepřesností, především v podání domácích borců. Druhý poločas začne přibližně v 17:08.

46

47
    Hned ze začátku zápasu byl hostující Nešpor ve slibné šanci, ale branku netrefil.

49
    Bohemians začala druhý poločas mnohem lépe než domácí. Je aktivní, ale chybí jí přesnost ve finální fázi.

52
    Dnes je v Příbrami skvělá divácká kulisa, především díky hostujícím fanouškům, kteří tady jsou v hojném počtu.

54
    Příbram střídá. Hřiště opouští Divíšek a nahrazuje ho Štochl M.

57
    Žlutou kartu vidí hráč Příbrami - Jakub Štochl.

60
    Oba týmy hrají nyní velmi nepřesně, včetně drobných faulů.

62
    Příbram se snaží proniknout do pokutového území hostí, ovšem Bohemka nyní velmi pozorně brání a vyráží k nebezpečným rychlým protiútokům.

65
    Rohový kop kopal Koukal, Ricka se parádně vyšvihl do vzduchu a hlavičkou trefuje šibenici, ovšem Sňozík fantastickým zákrokem drží Bohemku nad vodou.

66
    Domácí střídají, odchází Koukal, přichází Papšys.

69
    Rohový kop domácích zahraje Papšys.

71
    Další důležitý zákrok předvedl jeden z hostujících obránců, kdy střelu Huňi vykopl z brankové čáry.

74
    Poslední střídání domácích, za pískotu odchází domácí kapitán Huňa a přichází na posledních 15 minut Tomáš Wágner.

77
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Hruška vyrazil střelu hostí jen k Davidu BARTEKOVI, který do prázné branky bez problému skóruje. Bohemka zaslouženě v Příbrami vede 1:0.

79
    Příbram má něco málo přes 10 minut na vyrovnání. Zatím to tak však vůbec nevypadá, Bohemka kontroluje hru.

82
    Bohemka se snaží přidat druhý gól, hostující kotel "klokanních" fanoušků je žene za vítězstvím.

84
    Bohemians 1905 zahrává jeden rohový kop za druhým, nyní těsně nad hlavičkoval Štohanzl.

86
    Domácí hrají na 3 obránce, nyní je provětral dlouhým sprintem Škoda.

87
    Hosté podruhé střídají, přišel Moravec, odešel aktivní Štohanzl.

89
    Žlutou obdržel hráč Bohemians 1905 - Škoda.

90
    Hosté si drží s přehledem důležité vedení.

90+1
    Do pokutového území Bohemky mířil i domácí gólman Hruška a málem se mu to nevyplatilo.

90+2
    Za hrubý faul dostává červenou kartu Jakub Štochl.

Bohemians 1905 zaslouženě vítězí v Příbrami 1:0 a připisuje si další 3 body do tabulky Gambrinus ligy.

Děkuji Vám za pozornost, z Příbrami se loučí Michal Mezera. Příjemný zbytek víkendu. (17:58:26)