Č. Budějovice – Ústí n. L. 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 2:1 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (1:1)
FC Baník Ostrava
Neděle 10.04.2011, 17:00Gambrinus liga

Domácí vítězí 2:1 a připisují si další 3 body z Malšovického stadionu! Slezané rozhodně nebyli horším týmem, ve druhé půli chvílemi ovládali hru. Fotbal se ale hraje na branky, a ty dnes dali Votroci 2 a učinili tak obrovsky důležitý krok k záchraně. (18:51:29)

90
    Dvořák s Černým se hnali do otevřené obrany Baníku, včas zasáhl Bolf, roh pro domácí.

90
    Zvávěrečný tlak Baníku.

89
    Klapku nahrazuje Wozniak.

88
    Nepokoje v ostravském sktoru řeší policie. Na stadionu zní rozbušky.

87
    Mišínský se řítil sám na Daňka, z úhlu ale branku minul!

84
    Fischerův nádherně zakroucený přímák skončil těsně vedle!

V domácím týmu nahrazuje Mišinský Pilaře

Frajlecha nahrazuje v ostravském dresu Ferenčík.

Fosté střídají. Kraut nahrazuje Lukeše.

80
    Tutovka Baníku! Na hranici vápna se k odraženému míči dostal Frejlach, jeho pumelice zprvní ale skončila na holeni Pávka!

79
    Domácí otáčejí skore dnešního utkání!! Fischer nádherným dloubáčkem našel Černého, jehož přízemní centr uklidil do horního růžku Dvořák!!

76
    Chleboun napálil míč do země nikoho. Domácím chybíve druhé půli jakákoli mezihra.

74
    Baník v další slibné příležitosti. Varadi se probíjel až do vápna, včas zasáhl Pávek. Hosté jsou v průběhu druhé půle lepším týmem.