Sparta B – Čáslav 4:1 (kon.) | Třinec – Kladno 2:0 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 1:0 (kon.)
Most – Dukla Praha 1:1 (kon.) | Žižkov – Sokolov 1:0 (kon.) | Hlučín – Znojmo 0:0 (kon.)
Karviná – Táborsko 2:0 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:1 (1:1)
FC Zlín
Neděle 10.04.2011, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To podstatné se v Jihlavě odehrálo v prvním poločase, kdy se ve 22. minutě prosadil z penalty Filip Dort. Ve 34. minutě vyrovnal Karel Kroupa. Ve druhém poločase již k vidění žádná branka nebyla, a tak se oba celky rozešly smírně po remíze 1:1 (18:51:03)

90
    Druhý poločas bude o jednu minutu delší.

90
    Hosté naposledy střídají, Romana Dobeše nahrazuje Tomáš Poznar.

90
    Šanci hostí zastavil včasným vyběhnutím gólman Uvarenko.

89
    Hosté pozorně brání a napadají rozehrávku domácích již v zárodku. Utkání tak směřuje spíše k remíze.

88
    Domácí se stále snaží o dlouhé pasy, nyní by měl útočníkům pomáhat i vysoký Šimonek.

85
    Hosté podruhé střídají, Martina Bačíka nahrazuje Pavel Elšík.

82
    Za hranicí velkého vápna vypálil Tecl, gólman Kořínek byl připraven.

81
    Arnold Šimonek z hranice velkého vápna ve velké příležitosti však přestřeluje branku hostí.

79
    Hosté poprvé střídají, Zdeňka Konečníka nahrazuje Jiří Dobeš.

78
    Standardní situaci z 22 metrů rozehrál Görner, míč však obránci hostí odvrátili do bezpečí.

75
    Žlutou kartu za protesty vidí Pavel Malchárek.

74
    Domácí zahrávali rohový kop, Radek Görner však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

74
    Domácí naposledy střídají, Jana Kopice nahrazuje Arnold Šimonek.

71
    Domácí se snaží překonat obranu hostí dlouhými centry, ale žádný centr zatím nenašel svého správného adresáta.

67
    Po dalším rohu šli do brejku domácí, ve vápně se do přihrávek zamotal Tecl a bylo po šanci k ohrožení branky.