Kladno – Jihlava 1:2 (kon.) | Čáslav – Třinec 4:1 (kon.) | Znojmo – Karviná 0:1 (kon.)
SK Kladno
1:2 (0:1)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 01.05.2011, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Jihlava porazila Kladno 2:1, po celý zápas byla nebezpěčnější.Domácí si dokázali vytvoři tlak pouze v posledních minutách obou poločasů, to ovšam na favorizovanou Jihlavu nestačilo. (18:50:24)

90+1
    Samek byl k velké nelibě domácích zastaven ve vápně čistě.

90
    Utkání se bude nastavovat o jednu minutu.

90
    Vyčerpaného Kopice nahrazuje Görner.

89
    Procházka napůlce v pozici posledního muže v kladenském dresu ztratil míč a ŠImonek postupol sám, ale tváří v tvář brankáři minul branku.

88
    Tecl nepřihrál přesně na Šimonka.

87
    Domácí vysunuli na hrot útoku stopera Samka.

85
    A Filip Dort napálil míč z pokutového kopu do břevna!

84
    Žlutá karta pro Macháčka.

84
    Macháček zastavil útok čtyři na čtyři faulem na Kopice, ten se ale stal ve velkém vápně, hosté tak budou zahrávat pokutový kop.

83
    Kladno se nadechuje k závěrečnému tlaku.

81
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Na velkém vápně posunul Wojnar míč na rozeběhnutého JANA PROCHÁZKU, ten neatakován střelou na zadní tyč snižuje stav utkání.