Bystrc – Vyškov 0:0 (kon.) | Dvůr Králové – Semily 3:0 (kon.)
FC Dosta Bystrc-Kníničky
0:0 (0:0)
SK ROSTEX Vyškov
Neděle 01.05.2011, 16:30 • stadion Dosty Bystrc v Brně-Kniničkách. • Divize skupina D

Statistiky zápasu: střely na bránu: 2:1, mimo: 5:7, rohy: 2:2. To je pro dnešní den z města pod Špilberkem vše, hezký večer a u zítřejší tiskové konference brněnské Komety se budu těšit napočtenou. (18:23:50)

Je tu konec zápasu, Bystrc byla lepší v prvním poločase, v tom druhém byl pro změnu lepší Vyškov, který si vytvořil i dvě gólové šance, ale Slaninu překonat nedokázal nikdo z útočníků. Bystrčtí se spíše soustředili na obranu a asi ke své velké spokojenosti získali s lídrem tabulky bod, který je zase víc přiblížil k zachráně. Vyškov padá na druhé místo, protože druhý Hodonín včera naplno bodoval.

89
    Domácí Bystrc střídá, odchází Kratochvíl, nastoupil Škárek

86
    Vyškov zlobí, tentokrát se do šance dostával Hirsch, který si zaběhl na centr a jeho technická střela jen těsně minula levou tyč Slaninovy brány.

84
    Hosté podruhé střídají, na hřišti je Miloš Žoček, z něj naopak odešel Martin Pospíšil.

84
    Žlutou kartu dostává Stanislav Klusák.

78
    Další dobrá akce Vyškova, konkrétně Hodinář se dobře uvolnil a našel ve vápně volného Žočka, ten o metr přestřeluje.

73
    Utkání v pěkném slunečním počasí sleduje 320 diváků.

71
    Poprvé v tomto zápase se do gólové šance dostal také Vyškov. Po chybě brněnské obrany se dostal ke střele Hirsch, ale jeho pokus byl moc zbrklý.

70
    Střídá také Roman Kotol, ze hřiště odešel Lukáš Rohovský, na zeleném trávníku je nyní Tomáš Veselovský.

66
    Hostující kouč poprvé zasuje do sestavy, ze hřiště odchází Ivo Sigmund, na hřišti je Tomáš Hradil.

63
    Obraz hry se malinko pozměnil, Bystrc začala více bránit a do útoku se častěji dostává Vyškov, zatím ale nijak Slaninovu svatyni neohrozil. Byly tam sice nějaké náznaky střel, ovšem nic vážného.

55
    Bystrc pokračuje v trendu prvního poločasu a v i v tom druhém se vytváří brejky. V jednom z nich se vyskytl Martin Krejčí, jenž dostal pas od Jiráska, jenže včas vyběhl Kopáček a míč mu vypíchl z nohou.

50
    Miroslav Záblacký je prvním potrestaným hráčem domácího týmu.

46

Statistika prvního poločasu: střely na bránu: 2:0, střely mimo: 3:0, rohy: 1:1.

Máme za sebou první poločas, v něm Vyškov rozhodně úlohu favorita nepotvrdil. Domácí byli jasně lepší, potvrzovali svou aktivitu i dvěmi dobrými šancemi. Především ta Janíčkova v poslední minutě poločasu hodně zaváněla vedoucím gólem. Nestalo se tak a hráči odchází za nerozhodného stavu do šaten.

44
    Další opravdová tutovka Bystrce, která mohla skončit vedoucí brankou. Standardku zahrával Urban a přesným centrem ve vápně našel připraveného domácího kapitána Martina Janíčka, jehož hlavička donutila Kopáčka zasáhnout na brankové čáře.