HC Dukla Jihlava
2:8 (1:3, 0:2, 1:3)
Banes Motor České Budějovice
Čtvrtek 11.08.2011, 17:00Zápasy mládeže

České Budějovice nakonec vyhráli přátelské utkání nad Duklou Jihlava. Děkuji za sledování dnešního online přenosu a přeji hezký zbytek večera. (19:02:44)

60:00

59:46
    Na trestnou lavici ještě odjíždí za napadení Zvoník (CEB)

57:37
    Prokop (CEB) usedá na trestnou lavici za hákování.

56:11
    Mountfield právě vstřelil branku!
    A Svobodník se na trestné lavici ani trochu neohřál. Téměř hned po buly vystřelil od modré JOSEF KLEMENT.

56:04
    Svobodník (JIH) odjel za hákování na dvě minuty na trestnou lavici.

55:45
    Randa dostal přihrávku před bránu, ale těsně minul.

55:04
    Svoboda vyrazil s pukem k Jírovi, ovšem se střelou moc dlouho čekal.

54:05
    Hned po buly se trefuje do mezírky ŠULHÁNEK.

54:01
    Brankář Dukly chytá nahození od Marka a ukrývá jej do lapačky.

53:15
    Sekera jel na Jíru, ovšem domácí obránce mu zabránil ve střele.

51:01
    Gregar střílí na Podskalského a následně posílá puk na brankáře hostů i Mikeš, ovšem gólman puk vyráží mimo své střežené teritorium.

50:13
    Šulhánek (CEB) odjíždí na dvě minuty za hákování.

48:00
    EDDIE TUREK přesně mířil mezi betony Jíry a získává opět čtyřbrankový náskok.

47:43
    Dukla právě vstřelila branku!
    MARTIN VLČEK mířil přesně nad rameno klečícího Podskalského z mezikruží.

45:44
    Šulhánek trefil betony Jíry.

43:57
    Čurilla střílel od modré na bránu a následně před bránou nastal chumel hráčů, puk nakonec odstrkoval od brány hráč hostů rukou.

42:24
    Domácím se přesilová hra moc nepodařila. Za celé dvě minuty se jim podařilo pouze jednou vystřelit na bránu.

40:24
    Hned v úvodu třetí třetiny je vyloučen Turek (CEB) za nedovolené bránění.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:32.

Domácím se druhá třetina vůbec nepodařila. Oproti Dukle se Mountfield držel větší část třetiny před Jírou a v důsledku toho také zvýšili svůj náskok po trefách Mareše a Svobody. Dukla si sice také vytvořila několik slibných akcí, ovšem nepodařilo se jim zakončit a poslat puk do brány.

40:00

38:59
    Šulhánek při střele z kruhu trefuje domácího gólmana.

38:21
    Gregar těsně minul bránu Mountfieldu.

37:55
    Polívka trefuje při střele z kruhu Podskalského.

36:55
    Randa posílá puk těsně nad bránu Podskalského.

35:45
    Klement (CEB) odjíždí na lavici hanby za podražení.

35:15
    BOHUMIL SVOBODA skóruje při situaci dva na jednoho střelou mezi kolena Jíry.

34:10
    Šulhánek mohl popostrčit puk do prázdné brány, ovšem trefil pouze tyčku.

33:48
    Hned po buly střílí Rousek. Trefuje pouze brankáře.

33:01
    Nepokrytý LUKÁŠ MAREŠ dostává přihrávku z rohu a měl dostatek času, aby si přichystal svoji střelu z mezikruží pod Jírovo pravé rameno.

32:12
    Šulhánek střelou od modré trefuje pouze tyčku.

30:21
    Jícha zkouší štěstí od modré, ovšem trefuje pouze svého spoluhráče.

30:17
    Přidal jede trestný nájezd za podražení, ovšem jeho blafák skryl Podskalský pod své betony.

30:17
    Bylo nařízeno trestné střílení.

29:30
    Předota těsně minul bránu za Jírou.

28:50
    Marek prvně vystřelil na Jíru a po něm ještě zkoušel štěstí Klement, ovšem obě dvě střely brankář domácích vykryl.

27:42
    Randa (JIH) odjíždí na dvě minuty za vražení na hrazení.

27:20
    Lukáš Kříž trefil ovšem pouze Jíru a od něho puk putuje do pravé tyčky.

27:20

26:40
    Randa střílel na bránu hostů a jeho střelu ještě tečoval Mikeš, ale puk letěl mimo hostujícího brankáře.

25:57
    Matějka dorážel střelu Randy, ale trefil pouze brankáře Podskalského.

25:30
    Pařízek střílel z kruhu na Jíru, ten puk chytá.

24:52
    Šťastný střílel od modré, trefili ale pouze betony brankáře hostů.

23:46
    Domácí střela zůstala u brankáře Podskalského, ovšem jeden z jihlavských hráčů puk dostal do brány hned po písknutí. Nakonec dostali Vysloužil (JIH) a L. Kříž (CEB) dvě minuty za hrubost.

23:20
    Pavle (CEB) je vyloučen za podražení na dvě minuty.

23:08
    Pavle vystřelil na Jíru, ten puk ovšem vyráží.

20:01

Hned první vyloučení hostů skončilo pro domácí úspěšně, když se trefil Tomáš Vysloužil. Hosté však ukázali svoji sílu, když se dvakrát trefil za záda Jíry Tomáš Rousek a ke konci první třetiny také Marek. Zvládne ještě Dukla vyrovnat, nebo se už Mountfieldu podaří udržet si svůj náskok? Další třetina začne přibližně v 17:44.

20:00

18:15
    LUKÁŠ MAREK trefuje mezírku mezi Jírou a konstrukcí a tím dostává České Budějovice do dvojbrankového vedení.

17:55
    Šulhánek dostal přihrávku z rohu, ale bránu se mu nepodařilo trefit.

17:02
    Škopek vystřelil od modré, ovšem těsně bránu minul.

16:52
    Mikeš (JIH) odjíždí na trestnou lavici za sekání.

15:56
    Matějka střílel na Podskalského, ale trefil pouze jeho beton.

14:59
    Přidal se snažil probojovat k puku, obrana hostů ho ovšem nenechala a hosté mohou začít protiakci.

13:11
    Gregar nahodil puk do rohu u brány Mountfieldu, zde se puku následně chopili hosté.

11:10
    Svoboda jel na Jíru, ale puk mu přebral jihlavský obránce Jícha a poslal ho do rohu hřiště.

10:14
    Od modré střílí TOMÁŠ ROUSEK, Jíra ovšem nic neviděl a puk mu projel mezi betony až za brankovou čáru.

08:37
    Podskalský chytá nahození Vysloužila. Bude se rozehrávat po jeho pravé ruce.

07:52
    Tobola vybojoval puk, jeho střelu ale zblokoval Svoboda.

06:20
    Přidal přerušil rozehrávku hostů ve středním pásmu, ti nyní musejí začínat od svého gólmana.

04:55
    Vysloužil se ještě pokoušel přihrát před bránou Gregarovi, tomu se ovšem nepodařilo přihrávku zachytit.

03:52
    Po několika nepodařených střelách se trefuje a vyrovnává TOMÁŠ ROUSEK.

03:08
    MARTIN VYSLOUŽIL využívá první přesilovou hru, když si před Podskalským udělal kličku a pak puk pouze zasunul do odkryté brány.

01:56
    První vyloučení je tu. Šulhánek (CEB) odjíždí na dvě minuty za hákování.

01:40
    Brabec přihrával před bránu hostů, ovšem nikdo tam nestál.

00:20
    Rozehrávku hostů hned po vhazování přerušil Polívka.

00:01

HC Dukla Jihlava: Jíra - Polívka, Čurilla, Jícha, Kříž M., Tobola, Šťastný, Randa, Svobodník, Fiala, Hošek, Přidal, Brabec, Vlček, Štěpán, Matějka, Brychta, Gregar, Mikeš, Vysloužil

HC Mountfield: Podskalský - Kolařík, Kříž L., Klement, Škopek, Prokop, Pařízek, Předota, Babka, Přibil, Zvoník, Marek, Šulhánek, Svoboda, Sekera, Trummer, Turek, Mareš.

Vítejte u online přenosu z Horáckého zimního stadionu v Jihlavě. Dnes sehrají přípravné utkání junioři týmů HC Dukla Jihlava a HC Mountfield z Českých Budějovic. Utkání začíná v 17:00.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 4. Vysloužil (Mikeš), 48. Vlček (Brabec) - 4. Rousek (Klement), 11. Přibil, 19. Přibil, 34. Mareš, 36. Svoboda (Pařízek), 48. Turek, 55. Marek (Šulhánek), 57. Klement (Škopek)

Banes Motor České Budějovice: Podskalský - Kolařík, Kříž L., Klement, Škopek, Prokop, Pařízek, Předota, Babka, Přibil, Zvoník, Marek, Šulhánek, Svoboda, Sekera, Trummer, Turek, Mareš