Plzeň B – Chrudim 2:2 (kon.) | Liberec B – Č. Lípa 4:0 (kon.) | Karlovy Vary – Kladno 2:1 (kon.)

89
    Nerad šel sám na gólmana. Místo zakončení ale zvolil zpětnou přihrávku na spoluhráče, kterou ale již hostující obrana zastavila.

88
    První žlutou kartu v zápase dostává až těsně před koncem Prückner za zakopnutí míče.

86
    Domácí kopali roh, po kterém Vondráček zamířil mimo.

82
    Do střelecké pozice se dostal Prückner, mířil ale jen do rukavic brankáře.

79
    Rouček se znovu dostal za domácí obranu. Brankáře Bertelmana ale nepřekvapil.

76
    Domácí střídají. Odstupuje Němec a nastupuje Staněk.

75
    Nebezpečně unikl střídající Rouček, jeho střela ale ke gólu nevedla.

74
    Po centru ze strany prosvištěl vápnem Kladna balon a hned tři domácí hráči se po něm marně natahovali, aby ho poslali do brány.

73
    Hosté zvýšili také svou tvrdost, ani to ale k šancím nevede.

65
    Domácí ve druhém poločase opticky polevili, hosté častěji drží míč, ale do šancí se nedostávají.

63
    Střídání Kladna. Odstupuje Roubal a nastupuje Skořepa.

59
    Domácí střídají. Místo Dominika Vu si zahraje Domin.

55
    K hlavičce se nyní dostal Dominik Vu, jeho pokus doprostřed brány ale brankář Tesař v pohodě chytil.

50
    Střídají také hosté. Místo Holuba si zahraje Rouček.

46
    Domácí střídají. Místo Šilhana si zahraje Prückner.

46

V prvním poločase jsme viděli vyrovnané a bojovné utkání. Nikdo neuhnul ze žádného souboji a hrálo se na 100%. Uvidíme, co přinese druhý poločas.