Admira Praha – Ústí n/O 1:2 (kon.) | Bystrc – Přerov 4:2 (kon.) | Jirny – Meteor 7:0 (kon.)
Nový Bydžov – Dvůr Králové 1:1 (kon.)
SK Viktorie Jirny
7:0 (3:0)
FK Meteor Praha VIII
Neděle 21.08.2011, 17:00Divize skupina B

Zápas skončil jednoznačným vítězství Jiren, když domácí svého soupeře předčili ve všech směrech. (18:50:01)

88
    I hosté budou ještě střídat, odchází Kadlec a nastupuje Jiřík.

87
    Jirny právě vstřelily branku!
    Je to opravdová exhibice! Jirny si zápas užívají a po pěkném pasu Michala Škody překonává brankáře Meteoru posedmé ANDREW KLIMENT - 7:0!

85
    A další gól v Kohlbeckově síti! Na 6:0 zvyšuje po Ibeho přihrávce MICHAL ŠKODA - 6:0!

80
    Je tu poslední hráčská výměna u týmu Viktorie. Odejde Josef Šimek, kterého nahradí Lemchi Eze.

79
    A je tu další branka! Debakl dokonává svoji druhou brankou STANLEY IBE, který dokázal prostřelit brankáře Kohlbecka poté, co si elegantně vyměnil míč s Jaroslavem Jindráčkem - 5:0!

71
    A sám postižený si míč postavil na značku a zvyšuje již na 4:0! Autorem branky je tedy JAROSLAV JINDRÁČEK!

72
    Jindráček byl sražen ve vápně zezadu a je tu druhá penalta pro Jirny!

69
    Žlutou kartu uviděl od hlavního sudího hostující Václav Svoboda.

65
    Nyní se bude již střídat na obou stranách. Domácí lavičku opustil Bílek, který nahradí Jandzika. Trenér Meteoru poslal do pole Jandu, jenž vyměnil Omcirka.

46
    Domácí do druhé půle střídají. Odchází Smola, kterého nahrazuje Jaroslav Ramba.

46

První poločas skončil opět na polovině hostí. Domácí trefili několikrát břevno a zaslouženě tak vedou v půli zápasu 3:0.

42
    Hra se pouze na branku Meteoru, hosté se vůbec nedostávají do hry.

28
    A je to již o tři branky! Po rohovém kopu orazítkoval Kincl hlavou břevno, jenže míč se odrazil k STANLEY IBEMU a ten ho dorazil do sítě - 3:0!

28
    Tlak domácích je drtivý, Ibe hlavou orazítkoval břevno!

Branky: 19. Jandzik (pen.), 24. Kincl, 28. Ibe, 71. Jindráček (pen.), 79. Ibe, 85. Škoda, 87. Kliment

Karty:   69. Svoboda (MET)

SK Viktorie Jirny: Štěpnička - Šimek (80. Eze), Obermajer, Kejha, Smola (46. Ramba) - Jandzik (65. Bílek), Kliment, Jindráček, Škoda - Ibe, Kincl
    FK Meteor Praha VIII: Kohlbeck - Stross, Moudrý, Daňhela, Omcirk (65. Janda) - Kadlec (88. Jiřík), Svoboda, Fíček, Juršík - Štefan, Tomanec,