Jokerit – Frölunda 7:3 (kon.) | Eisbären – HC Slovan 4:2 (kon.) | Kärpät – Färjestad 2:1 (po s.n.)
IFK Helsinky – Djurgården 4:3 (po pr.) | Salzburg – Kometa Brno 3:2 (kon.)

Kärpät Oulu vstřelil branku!

Jako jediný úspěšný nájezdník se nakonec prosadil Juha-Pekka HAATAJA, který tak rozhodl o výhře domácího týmu.

64:45
    Johansson přihrával na modrou čáru Holtetovi do jasné gólovky, ale Hostikkův zákrok byl opět famózní.

63:35
    Komplikace pro domácí - vyloušen Ivan Huml (OUL) za hákování.

55:37
    Färjestads vstřelil branku!

Hostujícímu týmu oddechový čas viditelně prospěl. Christian BERGLUND vyrovnává na 1:1. Asistence: Per Åslund a Magnus Nygren.

54:39
    Färjestad si bere oddechový čas.

52:40
    Ne však na dlouho. Na trestnou lavici pro změnu odchází Per Åslund (FAR) - dvě minuty za sekání.

50:16
    Larsson (FAR) vyloučen na dvě minuty za držení.

39:05
    Junttila (OUL) vyhodil puk mimo hřiště a bude za to "odměněn" dvěmi minutami na trestné lavici.

36:32
    Marcus Paulsson (FAR) dostává dvě minuty za hákování, kterým zachraňoval tlak domácího týmu.

32:39
    Nebezpečný protiútok hostujícího týmu! Ville Hostikka však předvel zákrok snů.

30:46

No tak to byl nádherný gól! Michal VONDRKA se arogantně zmocnil puku, projel celým kluzištěm a vystřelil. Nihlstorp se za jeho střelou jen ohlédl. Lepší úvodní gól zápasu si diváci nemohli přát.

29:20
    Eklund (OUL) je potrestán dvěmi minutami za držení protihráčovy hokejky.

27:42
    Brankář Christopher Nilstorp (FAR) si připisuje do statistik kromě úspěšných zákroků také dvě trestné minuty za sekání.

25:09
    Ville-Matti Koponen (OUL) dostává desetiminutový osobní trest.

21:53
    Christian Berlund (FAR) dostává dvě minuty za dohrání souboje se Saarenheimem.

19:26
    Sanny Lindström (FAR) vyloučen na dvě minuty za držení.

11:28
    Přestože přesilová hra nebyla pro hosty žádným problémem, Larsson fauloval a srovnává tak počet hráčů na ledě.

10:35
    Český hráč Ivan Huml ve službách Kärpätu Oulu půjde zahřát trestnou lavici - dvě minuty za faul loktem.

06:39
    Máme tady první vyloučení zápasu. Anton Grundel (FAR) se provinil hákováním a jde si tedy na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.