Sokolov – Ústí n. L. 3:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Čáslav 0:0 (kon.) | Karviná – Vlašim 3:1 (kon.)
Táborsko – Brno 1:2 (kon.) | Opava – Sparta B 1:0 (kon.)
MFK Karviná
3:1 (0:1)
FC Graffin Vlašim
Sobota 03.09.2011, 10:30 • Městský stadion Karviná-Ráj • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Po zlepšeném výkonu ve druhé půli vítězí Karviná a zažívá skvělý týden. Postoupila v poháru a dnes získala důležité tři body za výhru nad Vlašimí. Oslavy Dne horníků mohou odstartovat. Hezký den z Karviné. (12:22:04)

90
    Za zbytečný faul vidí žlutou Michal Gonda z Karviné.

89
    Karviná právě vstřelila branku!
    Vlašim má talent na vlastní góly. Tentokrát však LUKÁŠ VEBR byl přinucen okolnostmi, neboť byl v souboji se sprintujícím Lukášem Bartošákem a míč ve skluzu usměrnil do vlastní sítě k tyči - 3:1.

87
    Za velkého aplausu odchází ze hřiště karvinský Vladan Milosavljev, nahrazuje jej Lukáš Bartošák.

85
    A další akce. Ciku proniká z levé strany, Toma u své pravé tyče vyráží balon mimo.

84
    Karviná neustává v tlaku. Milosavljev se z vlastního vápna vydal na sólo celým hřištěm, oslovil Cikua, ten však pálí kilometry vedle.

82
    Vlašim potřetí střídá. Odstupuje hráč s pohádkovým jménem Jasmín Kolašinac, který si zahrál jen 21 minut než jej vystřídal Ondřej Průcha.

77
    Karviná tlačí. Jursovu bombu k tyči vyráží robinzonádou Toma, následný zblokovaný lob Gondy končí na horní síti.

73
    Karviná má více ze hry. Třikrát ji teď zastavil ofsajdový praporek, pak se zase píská faul na gólmana. Domácí evidentně chtějí přidat třetí gól.

70
    Martin Motyčka je otřesený, ale bude v pořádku. Tleská divákům a sklízí aplaus. Odchází po svých.

69
    Musí střídat i Karviná. Po střetu s gólmanem Palečkem se totiž zranil Motyčka a pár minut se teď nehrálo. Nahrazuje jej Václav Cverna.

68
    Vlašim střídá, za Vrťa si přijde zahrát Milan Vukovič.

63
    Sotva hosté vystřídali, inkasovali znovu. MICHAL GONDA si udělal z hostující obrany cvičné kužely a zavěsil k pravé tyči - 2:1.

61
    Vlašim střídá. Za Petra Mareše si přijde zahrát Jasmín Kolašinac.

57
    Tak k vyrovnání dopomohli hosté Karviné sami. Centr Miloslavjeva si nádherně do růžku vlastní brány hlavičkou usměrnil MAREK NEŠPOR - ukázkový vlastenec - 1:1.

54
    Vlašim pokazila nadějný brejk. Vrťo se dostal za obranu z pravé strany, ovšem přihrávku do vápna mu přeběhl Pokorný.

51
    Další tutovka Karviné. Brankář Toma musel vyběhnout proti atakujícímu Gondovi, odkopl před ním míč, ale jen k volnému Milosavljevovi, který téměř z poloviny hřiště o centimetry minul prázdnou bránu Vlašimi.

47
    Karviná hned zahrozila. Po závaru před brankou pálí Bolf překvapivě nohou, ale těsně míjí.