Sokolov – Ústí n. L. 3:2 (kon.) | Bohem. Pr. – Čáslav 0:0 (kon.) | Karviná – Vlašim 3:1 (kon.)
Táborsko – Brno 1:2 (kon.) | Opava – Sparta B 1:0 (kon.)
Bohemians Praha
0:0 (0:0)
FK Čáslav
Sobota 03.09.2011, 10:15 • SK Prosek • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

To je pro dnešní den ze Střížkova vše, doufejme že odpoledne reprezentace potěší nás všechny a ve Skotsku neprohraje. Já se s Vámi loučím a u příštího zápasu Bohemky, který bude za 14 dní od 10:15 proti FK Ústí nad Labem na shledanou . (12:15:30)

Bohemka byla dnes favoritem, ale svojí roli zdaleka nenaplnila. Čáslav byla v prvním poločase mírně lepší, do druhého poločasu naopak Bohemka šla aktivněji a také mohla rozhodnout. Celkově jsme sledovali neatraktivní fotbal a můžeme být rádi, že je konec. Doufejme, že se oba týmy polepší a příště předvedou lepší výkony, které budou hodny druhé lize.

Dnešní utkání je u svého konce, rozhodčí Adam ukončil hvizdem utkání Bohemky s Čáslaví. Byli jsme svědky méně kvalitní podívané a remíza je pro oba týmy asi přijatelná.

90+6
    A to mohla být pohroma. Winter teď zachránil svůj tým po střele z blízka.

90+5
    Stále se hraje, nákop Macháčka hosté odkopli.

90+4
    Faul na Timma, zřejmě poslední šance zápasu.

90+4
    Bohemka opět zkazila útok.

90+3
    Mírné divadlo Timma, Čáslav ještě může ohrozit branku.

90+2
    Čáslav si remízu drží.

90+2
    Čas na poslední útok, Ibe ale míč nezpracoval.

90+1
    Winter s rozehrávkou spěchá.

90
    Čáslav to ještě zkouší aktivně. Ale svoji chybou si míč zakopla.

89
    Mírně zdržení hry hostujícím brankářem. Adam kartu nevytahuje.

88
    A právě Ibe hlavou netrefuje odkrytou branku!

87
    A na hřiště přichází oblíbený hráč domácích. Bohemka sází na risk a do hry jde na místo Mário Križana útočník Stanley Ibe.

86
    Duchnič prokličkoval a přihrál na Grznára tomu byl míč odkopnut a střela Križana šla naprosto vedle.

83
    Žlutá karta pro dalšího hráče. Potrestán byl hráč Čáslavi MARIÁN TIMM.

83
    A to byla šance! Demeter doběhl skoro ztracený míč a vystřelil z úhlu. Očovanovi chybělo 20 centimetrů vzad a mohl dát branku.