2:2 (1:0)
Česko
Sobota 03.09.2011, 16:00 • Hampden Park • Kvalifikace ME

Statistiky:

Střely na branku: 4:4, střely mimo: 1:7, rohy: 3:3, fauly: 12:14, žluté karty: 3:5.

Děkuji za pozornost u tohoto zajímavého a důležitého zápasu. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou (17:58:27)

Dá se říct, že naštěstí je konec! Český tým doslova vyválčil velmi důležitou remízu ve Skotsku a díky výsledku 2:2 má postup do baráže o mistrovství Evropy ve svých rukách. Byl to ale velmi zajímavý mač. Skotové šli i přes mírný tlak Česka ke konci prvního poločasu do vedení - prosadil se Miller. Poté s velkou dávkou štěstí vyrovnal Plašil, kterého nastřelil do břicha Rezek a od břicha se míč odrazil do branky. Jen málo minut poté vstřelil druhou branku domácího týmu hráč Manchesteru United Fletcher a s národním týmem Česka to vypadalo zle. V 89. minutě ale pronikl do pokutového území Skotska Rezek a po kontaktu s Wilsonem upadl. Rozhodčí ukázal na pokutový kop a ten nekompromisní bombou pod břevno využil Kadlec. A stále to nebylo vše. Ve třetí minutě nastavení byl po kontaktu s Hubníkem na zemi Berra a chtěl pokutový kop i pro domácí. Penalta naštěstí nepřišla a Česko tak vybojovalo alespoň potřebnou remízu.

90+4
    Laštůvka bude vykopávat, už se asi nic nestane.

90+3
    Žlutou kartu vidí za faul i Pekhart.

90+3
    Ufff! To jsou nervy. Do šance běžel Berra a po kontaktu s Hubníkem upadl! Rozhodčí ale jasně ukázal, že penaltu pískat nebude a navíc dává žlutou kartu domácímu hráči za simulování.

90+2
    A právě Baroše střídá Vacek, který nedávno přestoupil ze Sparty do italského Chieva.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty. Žlutou kartu vidí Baroš za faul na Huttona.

90
    Česko právě vstřelilo branku!
    Je to tam! Je vyrovnáno! MICHAL KADLEC se nerozpakoval a poslal míč nekompromisně pod břevno!

90
    K penaltě jde Michal Kadlec!

89
    Češi budou zahrávat penaltu! Rezek byl faulován Wilsonem!

89
    Centrovaný míč od Rezka odhlavičkoval jeden z domácích obránců.

88
    Skotské publikum bouří a je nadšené ze současného stavu. Stav 2:1 je pro domácí tým ideální.